Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Fransa modelini kullanacak

18 Kasım, 2013 | 12:12

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Fransa modelini kullanacak Kültür ve Turizm Bakanlığı korsan ürünlerle mücadele için çalışmalarına devam ediyor.

Korsan film, müzik ve dosya indirmeye “adrese teslim” ceza geliyor. Bakanlık,  Fransa’daki “uyar-kaldır” modelini uygulamaya hazırlanıyor.

Fransa‘da uygulanan modelde, öncelikle internet üzerinden telifli film, müzik veya dosya indirenler ilk seferinde elektronik posta ile uyarılıyor. İndirme işlemi tekrarlanırsa ikinci uyarı, adrese mektup gönderilerek yapılıyor. Uyarılara karşın üçüncü kez korsan eser indirene bu kez para cezası uygulanıyor.

Kültür Bakanlığı’nın bu ay özel bir toplantı yaparak ilgili kesimlerden görüş alması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
dosya indirme, Fransa, fransa modeli, Fransa Turizm, Korsan film, korsan müzik, Kültür Bakanlığı, Kültür Turizm Bakanlığı, kültür turizm bakanlığı fransa, müzik, telifli film, Turizm Bakanlığı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları