Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Fransa modelini kullanacak

18 Kasım, 2013 | 12:12

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Fransa modelini kullanacak Kültür ve Turizm Bakanlığı korsan ürünlerle mücadele için çalışmalarına devam ediyor.

Korsan film, müzik ve dosya indirmeye “adrese teslim” ceza geliyor. Bakanlık,  Fransa’daki “uyar-kaldır” modelini uygulamaya hazırlanıyor.

Fransa‘da uygulanan modelde, öncelikle internet üzerinden telifli film, müzik veya dosya indirenler ilk seferinde elektronik posta ile uyarılıyor. İndirme işlemi tekrarlanırsa ikinci uyarı, adrese mektup gönderilerek yapılıyor. Uyarılara karşın üçüncü kez korsan eser indirene bu kez para cezası uygulanıyor.

Kültür Bakanlığı’nın bu ay özel bir toplantı yaparak ilgili kesimlerden görüş alması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
dosya indirme, Fransa, fransa modeli, Fransa Turizm, Korsan film, korsan müzik, Kültür Bakanlığı, Kültür Turizm Bakanlığı, kültür turizm bakanlığı fransa, müzik, telifli film, Turizm Bakanlığı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları