Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş Tatildeki Rotasını Açıkladı

04 Mart, 2018 | 15:18

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş Tatildeki Rotasını Açıkladı

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, tatillerde Çanakkale’de bir köyde bulunan evlerine gittiklerini söyledi.

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, NTV’de yayınlanan “Dünyanın Turizmi” programında Gökay Otyam ve World Tourism Forum Yönetim Kurulu Başkanı Bulut Bağcı’nın sorularını yanıtladı.

Programda gündemi ve sektördeki gelişmeleri değerlendiren Bakan Kurtulmuş, program sonunda Bulut Bağcı’nın sorduğu “Sayın Bakanımız, yoğun vaktinizde, fırsat bulduğunuzda dinlenmek için nereye gidersiniz?” sorusuna “Çanakkale” cevabını verdi.

Bakan Numan Kurtulmuş, “Açıkçası yer anlamında bir tercihim yok. Hiçbir işimizin olmadığı, telaşımızın olmadığı bir dönem çok olmadı ama daha çok rahat etiğim, Çanakkale’de küçük bir köyde yıllardır gittiğimiz bir evimiz var. Vakit bulduğumuzda çocuklar ile oraya gitmek biraz daha farklı oluyor. Zihnimizi daha sakinleştirici bir ortam oluyor” dedi.

Çanakkale, Gelibolu Tarihi alanı başta olmak üzere, özellikle 2018 yılının da dünyada “2018 Troia Yılı” ilan edilmesi gündemdeki yerini korurken, kültür turizmin de vazgeçilmez destinasyonları arasında yer alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çanakkale, Numan Kurtulmuş, Turizm, Turizm Bakanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları