Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, ITB Berlin Fuarında

09 Mart, 2017 | 09:03

itb berlin turizm fuari bakan nabi avci

T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, ITB Berlin Turizm Fuarında Görüşmelere Başladı

T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, dün başlayan ITB Berlin Turizm Fuarında alman diplomat ve üst düzey kuruluşlar ile görüşmelerine başladı. T.C. Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, dün TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy ile birlikte DRV Alman Seyahat Acenteler Birliği Bakanı Norbert Fiebig ile özel bir görüşme gerçekleştirdi. Bu görüşme de Türk- Alman ilişkilerinin geliştirilmesi ve ortak hareket edilmesi adına değerlendirilme de ve fikir alış verişinde bulunulduğu açıklandı.

Toplantıya ayrıca, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü İrfan Önal, TÜRSAB Genel Sekreteri Çetin Gürcün, TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Numan Olcar ve TÜRSAB Yurtdışı Temsilcisi Hüseyin Baraner’in katıldığı bildirilmiştir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
DRV Alman Seyahat Acenteler Birliği, ITB Berlin Turizm Fuarı, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları