Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, İstanbul’da Fahri Konsoloslar İle Görüştü

04 Nisan, 2017 | 19:16
Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı Fahri Konsoloslar Toplantısı

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı Fahri Konsoloslar Toplantısı

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı Bugünkü Programında İstanbul’da Pera Palas Beyoğlu’nda  Fahri Konsoloslar İle Görüştü

Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, bugünkü programı sırasında Fahri Konsoloslar ile bir araya geldi. Pera Palas Otel Beyoğlu’nda gerçekleştirilen toplantı ile Fahri Konsoloslar ile görüşen Nabi Avcı, Türkiye’nin imajının yurt dışında düzeltilmesi için çalıştıklarını belirtti.

Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, “Çeşitli sebeplerle ülkemiz hakkında maksatlı ve haksız bir algı oluşturulmaya çalışılmaktadır. Bu durum başta turizm sektörümüz olmak üzere hem ekonomimize hem de ülkemizin algısına olumsuz etkileri olan bir genişliğe ulaşmıştır. Buna karşı bir seferberlik ruhuyla hareket etmek mecburiyetindeyiz. Bu durumu düzeltmek için herkesin imkanları ölçüsünde bireysel veya kurumsal katkılar verdiğini de görüyoruz. Bakanlık olarak biz de bu çalışmaları desteklemeye çalışıyoruz.” dedi.

Bakan Avcı; “Sosyal Medya Çalışmalarına Ciddi Kaynak Ayrıldı”

Bakan Avcı, ” 2017 geride bıraktığımız yılın olumsuz etkilerinin onarılmaya başlayacağı yıl olarak görülebilir. Stratejimizin odağında destinasyon tanıtımı bulunmaktadır. Bölgesel tanıtımı ön plana çıkardık. Bu hassas dönemde bireyle doğrudan iletişim çok önemli olduğundan sosyal medya için ciddi bir kaynak ayırdık. Bu alandaki faaliyetleri yoğunlaştırdık. Başta İstanbul olmak üzere her ilimizde Kültür- Sanat organizasyonları geliştiriliyor.” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fahri Konsoloslar, İstanbul, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları