Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kültür ve Turizm Bakanı Günay’a, Meksikalı mevkidaşından teşekkür mektubu

21 Temmuz, 2012 | 10:43

Meksika Turizm Bakanı Gloria Guevara Manzo, turizm sektöründeki gelişmeye katkılarından ötürü Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’a teşekkür mektubu gönderdi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, turizmin öneminin arttığı, dünya liderlerinin turizmi gündemlerine aldığı belirtildi. 14-16 Mayıs 2012 tarihleri arasında Meksika’da ”T20 Turizm Bakanları Toplantısı” düzenlendiği hatırlatılan açıklamada, toplantının ardından da 18-19 Haziran 2012 tarihlerinde yine Meksika’da ”G20 Liderleri Zirvesi”nin gerçekleştirildiği anımsatıldı.

Zirvede, turizm ve seyahat endüstrisinin istihdam ve ekonomik büyümeye olan katkısından ötürü G20 Liderleri Deklarasyonu’nda ilk defa tanındığı ifade edilerek, Meksika Turizm Bakanı Manzo’nun turizm sektörü için büyük önem arz eden bu gelişmeye katkılarından ötürü Kültür ve Turizm Bakanı Günay’a teşekkür amacıyla bir mektup gönderdiği bildirildi.

Açıklamaya göre, Bakan Manzo mektubunda, Meksika’daki zirvede G20 liderlerinin, turizm faaliyetlerinin ve ziyaretçi sayısının ve böylelikle istihdamın artışına katkıda bulunmak amacıyla seyahatlerin kolaylaştırılması hususunda çalışmalara devam edeceklerini vurguladı.

Turizmin G20 Liderleri Zirvesi gibi önemli bir forumda yer almasının büyük bir başarı olduğunu ifade eden Manzo, turizm için yeni bir çağın başladığını belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ertuğrul Günay, Kültür ve Turizm Bakanı Günay, Meksika Turizm Bakanı Manzo, Turizm, Turizm Haberleri, Turizm sektörü, Turizmin G20 Liderleri Zirvesi,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları