Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kültür Turizmi Zirvesi Bilim Kurulu Ulucanlar’da toplandı

18 Kasım, 2011 | 10:40

Ankara’da bu yıl 23-24 Aralık 2011 tarihlerinde gerçekleştirilecek Kültür Turizmi Zirvesi’yle ilgili Bilim Kurulu toplantısı Ulucanlar Cezaevi Müzesi’nde yapıldı.

Toplantıya, Kültür ve Turizm Bakanlığı, TÜRSAB, UNESCO, SKAL, belediye temsilcileri, öğretim üyeleri ve sivil toplum örgütü yöneticileri katıldı.

Altındağ Belediyesi’nin ev sahipliği yapığı toplantıda, bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan “Açık Hava Müzesi Türkiye” isimli Kültür Turizmi Zirvesi’nin detayları konuşuldu.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılmasının beklendiği ve Ankara Sheraton Oteli’nde gerçekleştirilecek olan zirvenin Türkiye açısından önemine değinildi. Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin de konuşmacı olacağı Zirve’nin ön toplantısının, Ulucanlar Müzesi’nin tarihi atmosferinde gerçekleştirilmesini de çok anlamlı bulduklarını ilettiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Altındağ Belediye Başkanı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kültür Turizmi Zirvesi, Kültür Turizmi Zirvesi Bilim Kurulu, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulucanlar, Ulucanlar Müzesi, Veysel Tiryaki,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları