Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kültür Turizmi Zirvesi Bilim Kurulu Ulucanlar’da toplandı

18 Kasım, 2011 | 10:40

Ankara’da bu yıl 23-24 Aralık 2011 tarihlerinde gerçekleştirilecek Kültür Turizmi Zirvesi’yle ilgili Bilim Kurulu toplantısı Ulucanlar Cezaevi Müzesi’nde yapıldı.

Toplantıya, Kültür ve Turizm Bakanlığı, TÜRSAB, UNESCO, SKAL, belediye temsilcileri, öğretim üyeleri ve sivil toplum örgütü yöneticileri katıldı.

Altındağ Belediyesi’nin ev sahipliği yapığı toplantıda, bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan “Açık Hava Müzesi Türkiye” isimli Kültür Turizmi Zirvesi’nin detayları konuşuldu.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılmasının beklendiği ve Ankara Sheraton Oteli’nde gerçekleştirilecek olan zirvenin Türkiye açısından önemine değinildi. Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki’nin de konuşmacı olacağı Zirve’nin ön toplantısının, Ulucanlar Müzesi’nin tarihi atmosferinde gerçekleştirilmesini de çok anlamlı bulduklarını ilettiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Altındağ Belediye Başkanı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kültür Turizmi Zirvesi, Kültür Turizmi Zirvesi Bilim Kurulu, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulucanlar, Ulucanlar Müzesi, Veysel Tiryaki,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları