Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kültür ve Turizm Bakanlığı’na personel alımı

26 Nisan, 2010 | 15:07

Kültür ve Turizm Bakanlığı, sınavla 8 müfettiş yardımcısı alacağını duyurdu.

24 Nisan tarihli Resmi Gazete’nin duyurusuna göre, boş bulunan 8 müfettiş yardımcılığı kadrosuna sınavla müfettiş yardımcısı alınacak.

Sınav, 8-9 Haziran 2010 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilecek. Sınava Siyasal Bilgiler, Hukuk, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden veya bunlara denkliği Yüksek Öğretim Kurulunca kabul edilen yurt dışındaki fakülte veya yüksekokullardan birini bitirmiş olanlar katılabilecek.

Ayrıca adaylarda son iki yıl içinde ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP61 puan türünden asgari 80 puan almış olmaları istenecek.

Giriş Sınavına katılmak isteyen adaylar müracaatlarını istenen belgelerle birlikte, 26 Nisan-14 Mayıs 2010 tarihleri arasında mesai saati bitimine kadar Teftiş Kurulu Başkanlığına yapacaklar.

Giriş sınavı, yazılı ve sözlü olmak üzere iki bölümden oluşacak. Buna göre yazılı sınav 8-9 Haziran 2010 tarihlerinde Ankara’da yapılacak.Daha sonra kazananlar kendilerine bildirilecek tarihte sözlü sınava tabi tutulacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hukuk, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat, İşletme, Kamu Personel Alımı, Kamu Personel Seçme Sınav, KPSS, KPSS Soruları, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı Türkiye, ÖSYM Kamu Personel Seçme Sınavı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları