Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Bolu’ya gönderdiği ödeneğin tamamı kullanıldı

04 Aralık, 2010 | 12:24

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Bolu’ya gönderilen 905 bin TL ödeneğin tamamı, proje ve yatırımlarda kullanıldı.

Ödenek, Bolu merkez ve ilçelerde yapılan tarihi evlerin restorasyonu, peyzaj proje yapımı, park ve piknik alanlarında çevre düzenlemesi gibi birçok proje ve yatırımlar için harcandı.

Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü’nden gelen ödenek ve kullanım yerlerinden bazıları şöyle: “Göynük Belediyesi (çevre düzenlemesi ve peyzaj proje yapımı) 30 bin TL, Gökçesu Belediyesi (park ve piknik alanı yapımı) 20 bin TL, Seben Belediyesi (Atatürk Park yapımı) 30 bin TL, Kıbrısçık Belediyesi (dağ evi çevre düzenleme) 20 bin TL, Mengen Belediyesi (park düzenleme işi) 30 bin TL, Dörtdivan Belediyesi (kanalizasyon yapımı) 30 bin TL, Özel İdare (Kartalkaya Kayak Merkezi yol yapımı) 15 bin TL ve Pazarköy Belediyesi (park yapımı) 20 bin TL.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bolu, Bolu merkez, Bolu Turizm, Ertuğrul Günay, Kültür Turizm Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları