Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İtalyan Yacht Capital dergisinde / Turizm Haberleri

19 Ocak, 2011 | 11:51

Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İtalyan Yacht Capital dergisinde / Turizm Haberleri

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İtalyan Yacht Capital dergisine röportaj verdi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği yaptığı açıklamada İtalya’nın 35 bin tirajlı önemli dergilerinde Yacht Capital’in Aralık ayında Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’la yaptığı röportaja geniş yer verdiğini duyurdu.

Ertuğrul Günay, dergiye verdiği bu röportajında, son yıllarda büyük yükselişte olan Türkiye turizminin çeşitliliğine ve ahengine değinerek, etrafının üç denizle çevrili oluşunun deniz turizmine büyük bir potansiyel kazandırdığını, İstanbul, Antalya ve İzmir’den sonra Karadeniz’in de deniz turizmine açılması için çalışmalar yaptıklarını belirtti. Ertuğrul Günay, 12 yıl içerisinde marina sayısının yaklaşık iki katına çıkarılacağını, yapılan tüm çalışmalarda doğal güzelliklere zarar verilmemesi yönünde sıkı tedbirler alındığını söyledi.

Ayrıca yapılan başka bir açıklamada da İstanbul’u ziyaret eden ülkeler arasında İtalya’nın üst sıralarda yer aldığına değinen Ertuğrul Günay’ın, Türk misafirperverliği, modern ve uygun fiyatlı tesisler, büyüleyici doğal güzellikler, zengin kültürel ve tarihi miras, üç imparatorluğa başkentlik yapan İstanbul ve üç dinin içinde büyüdüğü Anadolu ile Türkiye’nin ziyaretçilerini beklediğini belirttiğine temas edildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ertuğrul Günay, İtalyan Yacht Capital, İtalyan Yacht Capital Dergisi, Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Turizm Ertuğrul Günay, Yacht Capital,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları