Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ‘dan İzmir yorumu

12 Nisan, 2011 | 12:51

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ‘dan İzmir yorumu

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, İzmir’den milletvekili adaylığını değerlendirirken, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın kendilerine önemli bir görev verdiğini söyledi. Bu öneme uygun bir tempoyla çalışacaklarını dile getiren Günay, hem İzmir hem Türkiye için iyi sonuçlar ortaya çıkarmaya çalışacaklarını vurguladı.

Türkiye Müteahhitler Birliği’nin 30. Genel Kurulu’na katılan Günay, program öncesi soruları cevapladı. İzmir’in, kültür ve turizm açısından önemli bir il olduğunu kaydeden Günay, mevcut durumda ilin hak ettiği yerde olmadığını, potansiyelinin altında kaldığını ifade etti.

Başbakan Erdoğan’ın, İzmir’den iki bakanı aday göstermesinin, bu ili, potansiyelinin layık olduğu yere taşınması amacı taşıdığına işaret eden Ertuğrul Günay, bu konuda seferberlik yapacağını aktardı.

‘Rakiplerinizi nasıl değerlendiriyorsunuz?’ sorusuna Ertuğrul Günay, hiçbir yerin kimsenin kalesi olmadığını belirterek cevap verdi. İzmir’de bir ön yargı, ideolojik kavga savaşı yapmak istemediklerine işaret eden Ertuğrul Günay, “İzmir’de bir hizmet yarışı, daha iyi yapacaklarımızı anlatma gayreti göstermeye çalışacağız. Sanıyorum ki sağduyulu bütün yurttaşlarımız da bizim bu anlattığımızdan gereken yararlı sonucu çıkaracaklardır.” değerlendirmesi yaptı.
Günay, ‘İzmir’i bekliyor muydunuz?’ sorusunu da “İzmir’in beni beklediğini duydum.” karşılığını verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ertuğrul Günay, Ertuğrul Günay İzmir, Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Turizm Bakanı Ertuğrul Günay İzmir, Turizm Ertuğrul Günay,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları