Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kültür sitesi ahır olmaktan kurtuluyor

23 Mart, 2013 | 12:21

Kültür sitesi ahır olmaktan kurtuluyor Hatay’ın Erzin ilçesinde, 20 yıl önce temeli atılan ve çürümeye terk edilen kültür sitesi için yetkililer harekete geçti.

Üzerinde koyunların otladığı site inşaatına nisan ayının ilk haftası başlanacak.

Hürriyet Mahallesi’nde bulunan ve 1993 yılında temeli atılarak inşaatına başlanan Erzin Kültür Sitesi ile ilgili basına yansıyan ‘Kültür Sitesi ahır oldu’ şeklindeki haberler üzerine yetkililer harekete geçti.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Akkaş, Kültür Sitesi’nin ahır olmaktan kurtulacağını söyledi.

Sürekli ihaleye çıkartılan ve el değiştiren site projesi için Adalet Bakanı Sadullah Ergin’in girişimde bulunduğuna vurgu yapan Akkaş, ”Kültür sitemiz dönemin Sanayi Ticaret Bakanı Mehmet Dönen tarafından temelleri atılmıştı. Uzun yıllar öylece kaldı. İnşaat bir türlü ilerlemedi. Biz kültür sitesini bu sahipsizlikten kurtarmak için ne gerekirse yapacağız. Erzin’e bir kültür sitesinin kazandırılması şart. Bu inşaatın tamamlanması için Sayın Bakanımız Sadullah Ergin Bey’in girişimleri var. 2 milyon ödenek ayrıldı. Nisan ayının ilk haftası inşaat başlayacak. İnşallah bu kültür sitesi inşaatı kaldığı yerden devam edecek ve ahır olmaktan kurtulacak.” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adalet Bakanı, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Erzin ilçesi, Erzin ilçesi hatay, Hatay, Hatay kültür sitesi, Hatay Ve Turizm, kültür sitesi, Mehmet Akkaş, Sadullah Ergin, Sanayi Ticaret Bakanı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları