Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kültür sitesi ahır olmaktan kurtuluyor

23 Mart, 2013 | 12:21

Kültür sitesi ahır olmaktan kurtuluyor Hatay’ın Erzin ilçesinde, 20 yıl önce temeli atılan ve çürümeye terk edilen kültür sitesi için yetkililer harekete geçti.

Üzerinde koyunların otladığı site inşaatına nisan ayının ilk haftası başlanacak.

Hürriyet Mahallesi’nde bulunan ve 1993 yılında temeli atılarak inşaatına başlanan Erzin Kültür Sitesi ile ilgili basına yansıyan ‘Kültür Sitesi ahır oldu’ şeklindeki haberler üzerine yetkililer harekete geçti.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Akkaş, Kültür Sitesi’nin ahır olmaktan kurtulacağını söyledi.

Sürekli ihaleye çıkartılan ve el değiştiren site projesi için Adalet Bakanı Sadullah Ergin’in girişimde bulunduğuna vurgu yapan Akkaş, ”Kültür sitemiz dönemin Sanayi Ticaret Bakanı Mehmet Dönen tarafından temelleri atılmıştı. Uzun yıllar öylece kaldı. İnşaat bir türlü ilerlemedi. Biz kültür sitesini bu sahipsizlikten kurtarmak için ne gerekirse yapacağız. Erzin’e bir kültür sitesinin kazandırılması şart. Bu inşaatın tamamlanması için Sayın Bakanımız Sadullah Ergin Bey’in girişimleri var. 2 milyon ödenek ayrıldı. Nisan ayının ilk haftası inşaat başlayacak. İnşallah bu kültür sitesi inşaatı kaldığı yerden devam edecek ve ahır olmaktan kurtulacak.” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adalet Bakanı, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Erzin ilçesi, Erzin ilçesi hatay, Hatay, Hatay kültür sitesi, Hatay Ve Turizm, kültür sitesi, Mehmet Akkaş, Sadullah Ergin, Sanayi Ticaret Bakanı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları