Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kulaç Kulaca ekibi, Soma’ya yardım için yüzecek

12 Temmuz, 2014 | 14:06

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi tarafından 20 Temmuz’da düzenlenecek Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’nda, TMOK Kulaç Kulaca ekibi, Soma’ya yardım için yüzecek.

Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’nı düzenleyen Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) bünyesinde kurulan ‘Kulaç Kulaca’ ekibi sayesinde bağışlar bu yıl Soma için doğrudan AFAD’ın hesabına gönderilecek.

Kulaç Kulaca ekibi, yaptıkları bireysel sporları sosyal sorumluluk projesi haline dönüştürmeyi amaçlayan ve gelişmiş ülkelerde olduğu gibi birer ‘fundraiser’ (bağış toplayıcı) olmaya gönül vermiş isimlerden oluşuyor. Ekip, amaçlarını sosyal paylaşım sitelerinde ve çevrelerindeki kişilere aktarıp, toplumu bu güzel projeye dahil etmeye çalışıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
AFAD, Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı, Kulaç Kulaca ekibi, Milli Olimpiyat Komitesi, Soma, Soma yardım, TMOK, TMOK Kulaç Kulaca ekibi, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları