Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küçükçekmece’de spor yapmayan kalmayacak

05 Eylül, 2013 | 10:25

kucuk-cekmece-belediyesi Kültür ve Sanat etkinlikleri ile dikkatleri çeken Küçükçekmece Belediyesi, bu kez de sağlıklı yaşamın vazgeçilmezi sporun alışkanlığa dönüşmesi için spor salonlarının kapılarını binlerce vatandaşa açtı.

Her çocuğun en az bir branşta amatör seviyede spor yapabilmesini ve yetişkinlerin de sağlıklı yaşamın bir parçası olan sporla tanışarak, sporu alışkanlık haline getirmesini amaçlayan çalışmalarla, Yaz-Kış Spor Okulları’nda ve Okul Spor Salonları’nda, Futbol, Basketbol, Voleybol, Taekwondo, Karate do, Jimnastik, Badminton, Masa Tenisi, Kürek, Binicilik, Yüzme, Tenis, Fitness, Pilates, Step-Aerobik ve Hentbol branşlarında hizmet veriyor.

EV HANIMLARININ FAVORİSİ FITNESS

Küçükçekmece Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle, “Okullar Hayat Olsun” projesi kapsamında ilçede eğitim yuvası olarak hizmet veren okullar, aynı zamanda sağlıklı yaşamın olmazsa olmazlarından spor faaliyetlerine de kapılarını aralıyor. Bu kapsamda, 6 yaş üstü tüm vatandaşların ücretsiz olarak kayıt olabildiği Okul Spor Salonları, tüm yıl boyunca meraklılarına açık. 7 branşta hizmet veren Okul Spor Salonları’nda özellikle ev hanımları, Fitness, Jimnastik ve Pilates’e büyük ilgi gösteriyor.

ŞU ANA KADAR 37 BİN KAYIT

Yaz ve Kış Spor Okulları’nda ve Okul Spor Salonları’nda Beden Eğitimi mezunu eğitmenler ve diplomalı antrenörlerle farklı spor branşlarında ders veren Küçükçekmece Belediyesi, ilçedeki çocukları ve gençleri sokaklardan kurtararak en azından amatör birer sporcu olmalarını sağlamanın yanı sıra, profesyonel anlamda da spor kulüplerinin alt yapısını desteklemeyi ve geleceğin olimpiyat şampiyonlarını yetiştirmeyi hedefliyor. Bu kapsamda, Yaz-Kış Spor Okulları’na binicilik ve kürek derslerini de ekleyerek, gençlerin ilgisini çekmeyi amaçlayan bu hizmete vatandaşlar da yoğun ilgi gösteriyor. Öyle ki, Yaz ve Kış Spor Okulları’na bugüne kadar, 30 bin, Okul Spor Salonları’na ise 7 bin kayıt alındı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Badminton, Basketbol, Binicilik, Fitness, Futbol, Jimnastik, Karate do, Küçükçekmece Belediyesi, Küçükçekmece Belediyesi Cennet Kültür ve Sanat Merkezi, Kültür ve sanat, Kültür ve Sanat etkinlikleri, Kürek, Masa Tenisi, Pilates, Step-Aerobik, Taekwondo, Tenis, Voleybol, Yüzme,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
edanur
13 Haziran, 2014

yüzme havuzu için nasıl kayıt yapabilirim acaba yardımcıolabilirmisiniz

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Haziran 13th, 2014 at 00:35 edanur mention something about this post....
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları