Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba’ya Seyahat Kolaylığı, Turistlere Tercihlerini Etkiliyor

16 Mart, 2017 | 10:39

Küba Seyahat

Küba’ya Seyahat Kolaylığı, Turistlere Tercihlerini Etkiliyor

Amerika Birleşik Devletleri’nin, Küba ile ilişkilerin geliştirmesi üzerine, son iki senedir Küba’nın turizm endüstrisinde talep görmeye başlaması ve Amerika Kıta’sının önemli turistik destinasyonlarında biri olmaya başlaması üzerine bir çok hava yolu firmasının Küba’ya uçuş başlatmasına neden olmuştur. Başta Amerikan firmaların uçuşlarını yoğunlaştırmaya başladığı Küba’ya, Avrupa’dan Air France, Iberia, Alitalia gibi firmalarında uçmaya başlaması ve Türk Hava Yollarının İstanbul’dan direkt uçuş başlatması ile Ortadoğu ve Asya pazarının da ulaşabileceği bir destinasyon olma yolunda devam ediyor. Uçuş yoğunluğunun olması ve talebin artması ile turistik yatırımlarında çoğaldığı Küba’da turizm için bir çok proje yapılmakta.

 

Geçen sene, bir çok festival yapılmasının ardından bu sene de bir çok ünlü sanatçı ile gençlik festivalleri ve etkinlikler yapmaya hazırlanan Küba’ya, aynı zamanda tur operatörleri ile gelen tur grupları da artmakta. Hala, kendine özgün eski tarz evleri ve kültürünü koruyan Küba’yı görmek isteyenler için bir çok seyahat imkanı bulunması Küba’yı turistlerin tercihleri de etkin bir destinasyon olarak görülmekte.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Küba, Seyahat Kolaylığı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları