Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba’ya Seyahat Kolaylığı, Turistlere Tercihlerini Etkiliyor

16 Mart, 2017 | 10:39

Küba Seyahat

Küba’ya Seyahat Kolaylığı, Turistlere Tercihlerini Etkiliyor

Amerika Birleşik Devletleri’nin, Küba ile ilişkilerin geliştirmesi üzerine, son iki senedir Küba’nın turizm endüstrisinde talep görmeye başlaması ve Amerika Kıta’sının önemli turistik destinasyonlarında biri olmaya başlaması üzerine bir çok hava yolu firmasının Küba’ya uçuş başlatmasına neden olmuştur. Başta Amerikan firmaların uçuşlarını yoğunlaştırmaya başladığı Küba’ya, Avrupa’dan Air France, Iberia, Alitalia gibi firmalarında uçmaya başlaması ve Türk Hava Yollarının İstanbul’dan direkt uçuş başlatması ile Ortadoğu ve Asya pazarının da ulaşabileceği bir destinasyon olma yolunda devam ediyor. Uçuş yoğunluğunun olması ve talebin artması ile turistik yatırımlarında çoğaldığı Küba’da turizm için bir çok proje yapılmakta.

 

Geçen sene, bir çok festival yapılmasının ardından bu sene de bir çok ünlü sanatçı ile gençlik festivalleri ve etkinlikler yapmaya hazırlanan Küba’ya, aynı zamanda tur operatörleri ile gelen tur grupları da artmakta. Hala, kendine özgün eski tarz evleri ve kültürünü koruyan Küba’yı görmek isteyenler için bir çok seyahat imkanı bulunması Küba’yı turistlerin tercihleri de etkin bir destinasyon olarak görülmekte.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Küba, Seyahat Kolaylığı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları