Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba’nın Ankara Büyükelçisi Nunez, yılbaşı tatili için Antalya’da!

26 Aralık, 2017 | 18:02

Küba Ankara Büyükelçisi Antalya'da!

Küba Ticaret Bakan Yardımcısı olan eşiyle yeni yıl tatili için Antalya’ya gelen Büyükelçi Nunez, Vali Karaloğlu’nu makamında ziyaret etti.

Küba‘nın Ankara Büyükelçisi Luis Alberto Amoros Nunez, bakan yardımcısı eşiyle birlikte Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nu ziyaret etti.

Büyükelçi Nunez, Küba Ticaret Bakan Yardımcısı görevini de yürüten eşi Ileana Nunez Mordoche ile yeni yıl tatili için Antalya’ya geldi.

Antalya Valisi Karaloğlu’nu, Bakan Yardımcısı eşi Mordoche ile ziyaret eden Büyükelçi Nunez, Antalya’nın ülkesiyle birçok yönden benzerlik taşıdığını dile getirerek, “Antalya’nın havası, denizi ve insanıyla Küba’ya çok benzeyen özellikler taşıyor. Buraya gelmekten gurur duydum, Antalya da Küba gibi turizm ve tarım ekonomisine dayanıyor. Büyükelçilik görevim boyunca aradaki ilişkileri geliştirmek için nelerin yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırız.” dedi.

WTS ayrıcalıkları ile Küba’yı keşfedin…

Nunez ayrıca iki ülke arasında ekonomik ve yatırım iş bilirliğinin daha çok gelişmesini istediklerini sözlerine ekledi.

Vali Karaloğlu: Küba’ya sempatimiz var

Vali Münir Karaloğlu ise başta kendisi olmak üzere Türkiye’deki birçok insanın Küba’ya karşı sempati beslediğini söyledi.

İki ülke arasında siyasi ilişkilerin çok iyi olduğunu dile getiren Karaloğlu, “Küba’nın imkanları, Antalya ile benzerlikleri, turizm, tarım imkanları, karşılıklı ilişkilerle gerçekten ortak birçok iş çıkartılabilir. Küba’da yatırım yapan Türk şirketlerinin olduğunu biliyorum. Türkiye ve Küba arasında turizm konusunda da bazı çalışmalar yapılabilir.” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ankara Küba Büyükelçisi, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Büyükelçi Luis Alberto Amoros Nunez, Küba, küba büyükelçisi, Küba Ticaret Bakan Yardımcısı Ileana Nunez Mordoche, Türkiye, Türkiye turizm, Yılbaşı tatili, Yılbaşı Turizmi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları