Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kübalı dağcılar zirveye Chavez büstü dikti

11 Haziran, 2013 | 12:13

Kübalı dağcılar zirveye Chavez büstü dikti Kübalı dağcılar  Pico Caracas zirvesine yakın zamanda hayatını kaybeden Venezuela Devlet Başkanı Hugo Chavez’in büstünü dikti.

Sierra Maestra Dağlarında yapılan büst açılışında Küba Beşlisi’nden Rene Gonzalez de katıldı.

Prensa Latina’nın haberine göre,açılışa katılmak için bölgeye çok uzak bölgelerden gelen çiftçiler iki metre yüksekliğindeki anıtı çok olumlu karşıladılar.

Sanatçı Andres Gonzalez tarafından yapılan anıt aynı bölgedeki Simon Bolivar anıtının çok yakınında ve 1234 metre irtifada bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Andres Gonzalez, Chavez, Chavez Büstü, Hugo Chavez, Kübalı dağcılar, Kübalı dağcılar Pico Caracas, Pico Caracas, Sierra Maestra Dağları, Venezuela,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları