Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba’da Sanat Sınır Tanımıyor

20 Nisan, 2017 | 11:06

Küba’da Sanat Sınır Tanımıyor

Küba’da sınır tanımayan sanat, adanın en ücra köşelerine kadar uzanıyor.

Yıllarca ABD ambargosunu direnen Küba, sağlıktan sanata pek çok alanda dünyanın en etkili ülkelerinden. Öyle ki bu küçük ada ülkesinden sınır tanımayan sanat anlayışı Küba’nın en uzak köşelerine, dağ köylerine kadar uzanıyor.

Tiyatroların Gerillası isimli bir grup, bu yıl 70’ten fazla dağ köyünde 200’den fazla etkinliğe imza attı. Grup, Granma ilindeki dağ köylerinde tiyatro oyunları, dans, müzik, edebiyat atölyeleri ve plastik sanatlar gibi birçok etkinlik düzenledi.

Tiyatroların Gerillası grubu, bu yılki sanat etkinliklerini ise Genç Komünistler Birliği’nin (UJC) 55. Kuruluş yıl dönümüne adadı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Küba, sanat, Tiyatro,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları