Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Küba’da olmak hayalimizdi”

06 Kasım, 2013 | 15:19

Havana

2. Havana Türk Filmleri Festivali Küba’nın başkenti Havana’da başladı. Festivale Selçuk Yöntem, Nihal Yalçın ve Ercan Kesal gibi oyuncular katıldı. Sanatçılar ve yönetmenler Küba’da olmakla hayallerini gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

Bu yıl ikincisi gerçekleşen Havana Türk Filmleri Festivali’ne Selçuk Yöntem, Nihal Yalçın ve Ercan Kesal gibi oyuncular katıldı. TÜRSAK Vakfı tarafından ikincisi gerçekleştirilen Havana Türk Filmleri Festivali’nin açılışına katılan Selçuk Yöntem Küba‘da olmanın her sanatçının hayali olduğunu belirterek “Bu hayalim gerçek oldu, herkese iyi festivaller diliyorum” dedi.

Yönetmen Murat Şeker, Devrim Meydanı ve Che’nin siluetinin yer aldığı meydanlarda çektirdiği fotoğraflarla açılışa renk katan isimler arasındaydı. Senarist ve oyuncu Ercan Kesal ile açılış filmi Yozgat Blues’un yönetmeni Mahmut Fazıl Coşkun, “Küba’da olmak bir hayaldi, bu hayalimiz gerçek oldu” sözleriyle mutluluklarını dile getirdi.

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları