Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Küba’da olmak hayalimizdi”

06 Kasım, 2013 | 15:19

Havana

2. Havana Türk Filmleri Festivali Küba’nın başkenti Havana’da başladı. Festivale Selçuk Yöntem, Nihal Yalçın ve Ercan Kesal gibi oyuncular katıldı. Sanatçılar ve yönetmenler Küba’da olmakla hayallerini gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

Bu yıl ikincisi gerçekleşen Havana Türk Filmleri Festivali’ne Selçuk Yöntem, Nihal Yalçın ve Ercan Kesal gibi oyuncular katıldı. TÜRSAK Vakfı tarafından ikincisi gerçekleştirilen Havana Türk Filmleri Festivali’nin açılışına katılan Selçuk Yöntem Küba‘da olmanın her sanatçının hayali olduğunu belirterek “Bu hayalim gerçek oldu, herkese iyi festivaller diliyorum” dedi.

Yönetmen Murat Şeker, Devrim Meydanı ve Che’nin siluetinin yer aldığı meydanlarda çektirdiği fotoğraflarla açılışa renk katan isimler arasındaydı. Senarist ve oyuncu Ercan Kesal ile açılış filmi Yozgat Blues’un yönetmeni Mahmut Fazıl Coşkun, “Küba’da olmak bir hayaldi, bu hayalimiz gerçek oldu” sözleriyle mutluluklarını dile getirdi.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları