Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba’da LGBT yürüyüşü

18 Mayıs, 2017 | 10:26
Küba - LGBT Yürüyüşü

Küba – LGBT Yürüyüşü

Küba Devlet Başkanı Raúl Castro’nun kızı Mariela Castro’nun başını çektiği grup homofobi ve transfobiye karşı uluslararası günü anmak için Santa Clara kentinde yürüyüş yaptı.

Küba Cinsel Eğitim Merkezi direktörü Mariela Castro ve yüzlerce destekçisi Santa Clara’nın Parque Vidal yakınlarındaki bir LGBT kültür merkezi ve gece kulübü olan El Mejunje’ye yürüdü.

Yürüyüş sonrası açıklama yapan Castro, “Homofobi ve Transfobiye Karşı Uluslararası Gün, Küba’nın “son on yıl içinde cinsel yönelim ve cinsel kimliklerine dayalı olarak insanların daha fazla kabul gördüğü” çok özel bir gün” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Küba, lgbt, Mariela Castro, Raul Castro,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları