Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba’da Günler Nasıl Geçiyor?

14 Ocak, 2014 | 16:34

Küba’nın günlük hayatına hoşgeldiniz! Gerek Amerika’ya karşı yıllardır sürdürdüğü mücadelesi, gerek kendine özgü müzikleri, mutfağı ve yaşam anlayışıyla dünyanın her yerinden seyahat tutkunlarının dikkatini çeken bir ülke Küba.

Havana, Varadero gibi pek çok bölgeyi gezme fırsatı yakalıyorsunuz Küba‘ya yaptığınız seyahatlerde… Peki Küba yerel halkı günlük yaşamını nasıl geçiriyor?

Küba’da Günlük Hayat

Küba’nın fotoğraflarıyla karşılaştığımızda en çok dikkat çeken şeylerden biri de Küba’ya özgü rengarenk arabalar oluyor. Jose Marti Havalimanı kapısında bekleyen taksiciler de bu rengarenk arabalarla birlikte sıradan bir anı sıra dışı bir görüntüyle bizlere sunuyor.

Cuba Daily Life

Havana’da gezilecek pek çok yer var. Hepsi de kendine hayran bırakacak kadar özel ve sıra dışı… Küba müzikleriyle de dünya müzik anlayışına yön veren ülkelerden biri. Yerel halk da bu eşsiz müziklerle gününü güzelleştiriyor. İşte Havana sokaklarında Küba müzikleriyle eğlenen bir grup Kübalı…

Cuba Daily Life

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havana, Küba, küba arabalar, Küba Müziği, küba yerel halkı, Varadero,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları