Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba’da Günler Nasıl Geçiyor?

14 Ocak, 2014 | 16:34

Küba’nın günlük hayatına hoşgeldiniz! Gerek Amerika’ya karşı yıllardır sürdürdüğü mücadelesi, gerek kendine özgü müzikleri, mutfağı ve yaşam anlayışıyla dünyanın her yerinden seyahat tutkunlarının dikkatini çeken bir ülke Küba.

Havana, Varadero gibi pek çok bölgeyi gezme fırsatı yakalıyorsunuz Küba‘ya yaptığınız seyahatlerde… Peki Küba yerel halkı günlük yaşamını nasıl geçiriyor?

Küba’da Günlük Hayat

Küba’nın fotoğraflarıyla karşılaştığımızda en çok dikkat çeken şeylerden biri de Küba’ya özgü rengarenk arabalar oluyor. Jose Marti Havalimanı kapısında bekleyen taksiciler de bu rengarenk arabalarla birlikte sıradan bir anı sıra dışı bir görüntüyle bizlere sunuyor.

Cuba Daily Life

Havana’da gezilecek pek çok yer var. Hepsi de kendine hayran bırakacak kadar özel ve sıra dışı… Küba müzikleriyle de dünya müzik anlayışına yön veren ülkelerden biri. Yerel halk da bu eşsiz müziklerle gününü güzelleştiriyor. İşte Havana sokaklarında Küba müzikleriyle eğlenen bir grup Kübalı…

Cuba Daily Life

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havana, Küba, küba arabalar, Küba Müziği, küba yerel halkı, Varadero,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları