Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba’da 2018 Yılında Avrupa Pazarına Tanıtmak İçin Altı Yeni Otel Açılacak

30 Mayıs, 2017 | 07:04
Küba Otelleri

Küba Otelleri

Küba’da FitCuba Uluslararası Turizm Fuarı 2018’de Avrupa Pazarı İçin Altı Yeni Otel Açacak

Küba Turizm Bakanı Manuel Marrero, önümüzdeki 11 ay boyunca Santa Clara’daki otel inşaat projelerini, bir baısn toplantısı ile açıkladı. Oteller, Camajuaní, Remedios, Caibarién, projede yer alan bölgelerin temsilcileri de  toplantı’ya katıldı. Projede yer alan oteller 4 yıldızlı ve lüks standart da inşa edileceği, ayrıca  Avrupa pazarının yüksek talep de bulunduğu “Kültür Turizmi” çeşitler için bazı otellerin eski yapılardan restore edileceği duyuruldu.

Oteller’in turizme kazandırılması 2018 yılını bulacağı ve Birleşik Krallık’da gerçekleştirilecek FitCuba Uluslararası Turizm Fuarı 2018’e de yetiştirilmesi planlandığını açıklandı.

Aynı zamanda Jardines del Rey takım adalarını oluşturan adaların en büyüğü olan Cayo Santa Maria, UNESCO Biyosfer Rezerv ilan edildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
FitCuba, FitCuba Uluslararası Turizm Fuarı 2018, Küba, Kültür Turizmi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları