Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba’da 2018 Yılında Avrupa Pazarına Tanıtmak İçin Altı Yeni Otel Açılacak

30 Mayıs, 2017 | 07:04
Küba Otelleri

Küba Otelleri

Küba’da FitCuba Uluslararası Turizm Fuarı 2018’de Avrupa Pazarı İçin Altı Yeni Otel Açacak

Küba Turizm Bakanı Manuel Marrero, önümüzdeki 11 ay boyunca Santa Clara’daki otel inşaat projelerini, bir baısn toplantısı ile açıkladı. Oteller, Camajuaní, Remedios, Caibarién, projede yer alan bölgelerin temsilcileri de  toplantı’ya katıldı. Projede yer alan oteller 4 yıldızlı ve lüks standart da inşa edileceği, ayrıca  Avrupa pazarının yüksek talep de bulunduğu “Kültür Turizmi” çeşitler için bazı otellerin eski yapılardan restore edileceği duyuruldu.

Oteller’in turizme kazandırılması 2018 yılını bulacağı ve Birleşik Krallık’da gerçekleştirilecek FitCuba Uluslararası Turizm Fuarı 2018’e de yetiştirilmesi planlandığını açıklandı.

Aynı zamanda Jardines del Rey takım adalarını oluşturan adaların en büyüğü olan Cayo Santa Maria, UNESCO Biyosfer Rezerv ilan edildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
FitCuba, FitCuba Uluslararası Turizm Fuarı 2018, Küba, Kültür Turizmi,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları