Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba Yılbaşı turlarında başı çekiyor

22 Kasım, 2014 | 12:06

Son günlerde adını sıkça duymaya alıştığımız Karayipler’in küçük ada ülkesi Küba, Yılbaşı turları ile seyahatseverlerin de dikkatini çekti.

Kendine özgü müzikleri, mutfağı ve yaşam anlayışıyla, seyahat tutkunlarının ilgisini çekmeyi başarmış bir ada ülkesi Küba. Zengin tarihi ile devriminin izlerinin sokaklarda hissedildiği Küba, yıllardır Amerika ambargosu altında olmasına rağmen, turizm gelirleri ile ayakta kalmayı başarmış.

Dünyanın en meşhur purosu, Latin Amerika mutfağının leziz yemekleri, sabahın ilk ışıkları ile sokaklarda yükselen müzik sesleri, sıcakkanlı ve misafirperver Kübalılar..

Yılbaşını hafta sonu tatiliyle birleştirecek tatilciler birbirinden farklı seçeneklerdeki Yılbaşı Turları‘nın yüzde 50’sini şimdiden doldurdu. Türkiye’de kış mevsiminin yaşanıyor olması dolayısıyla yeni yılda sıcak iklimin hüküm sürdüğü bir destinasyon arayışına giren seyahatseverler, Küba Yılbaşı Turları için şimdiden rezervasyon yapmaya başladılar.

Açık hava müzesini andıran şehirleri, her köşe başında duyabileceğiniz salsa müzikleri, meşhur Mojito, Cuba Libre kokteylleri, purosu ve palmiye ağaçlı kumsalları ile hem keyifli bir tatil hem de eğlencesi bol yılbaşı kutlaması isteyenler için biçilmiş kaftan Küba…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Küba, Küba cami, küba devrim, Küba Haberleri, Küba Havana, Küba havana puro, Küba kültür turu, Küba Purosu, Küba Turu, küba yılbaşı, Küba yılbaşı turu, Latin Amerika, Latin Amerika Küba, ucuz Yılbaşı Turları, Yılbaşı Turları, Yılbaşı turları 2014, Yılbaşı Turları 2015,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları