Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba Yılbaşı turlarında başı çekiyor

22 Kasım, 2014 | 12:06

Son günlerde adını sıkça duymaya alıştığımız Karayipler’in küçük ada ülkesi Küba, Yılbaşı turları ile seyahatseverlerin de dikkatini çekti.

Kendine özgü müzikleri, mutfağı ve yaşam anlayışıyla, seyahat tutkunlarının ilgisini çekmeyi başarmış bir ada ülkesi Küba. Zengin tarihi ile devriminin izlerinin sokaklarda hissedildiği Küba, yıllardır Amerika ambargosu altında olmasına rağmen, turizm gelirleri ile ayakta kalmayı başarmış.

Dünyanın en meşhur purosu, Latin Amerika mutfağının leziz yemekleri, sabahın ilk ışıkları ile sokaklarda yükselen müzik sesleri, sıcakkanlı ve misafirperver Kübalılar..

Yılbaşını hafta sonu tatiliyle birleştirecek tatilciler birbirinden farklı seçeneklerdeki Yılbaşı Turları‘nın yüzde 50’sini şimdiden doldurdu. Türkiye’de kış mevsiminin yaşanıyor olması dolayısıyla yeni yılda sıcak iklimin hüküm sürdüğü bir destinasyon arayışına giren seyahatseverler, Küba Yılbaşı Turları için şimdiden rezervasyon yapmaya başladılar.

Açık hava müzesini andıran şehirleri, her köşe başında duyabileceğiniz salsa müzikleri, meşhur Mojito, Cuba Libre kokteylleri, purosu ve palmiye ağaçlı kumsalları ile hem keyifli bir tatil hem de eğlencesi bol yılbaşı kutlaması isteyenler için biçilmiş kaftan Küba…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Küba, Küba cami, küba devrim, Küba Haberleri, Küba Havana, Küba havana puro, Küba kültür turu, Küba Purosu, Küba Turu, küba yılbaşı, Küba yılbaşı turu, Latin Amerika, Latin Amerika Küba, ucuz Yılbaşı Turları, Yılbaşı Turları, Yılbaşı turları 2014, Yılbaşı Turları 2015,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları