Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba’da Wi-Fi hizmeti başlıyor

23 Haziran, 2015 | 12:53

Küba'da Wi-Fi hizmeti başlıyor ABD ile olan ilişkilerinde yumuşatma kararı alan Küba’da değişim rüzgarları esmeye devam ediyor. Ülkede, Temmuz ayından itibaren 35 WiFi bağlantı noktası kurulacak.

Küba‘da devlet yönetimindeki telekomünikasyon şirketi, ülkenin farklı bölgelerindeki 35 noktaya WiFi bağlantı noktası kuracak. WiFi bağlantı noktalarının Temmuz ayından itibaren vatandaşların kullanımına açılması bekleniyor.

Yeni bağlantı noktalarıyla birlikte ülkede çevrim içi olmanın bedeli de düşecek. Kullanıcılar bundan böyle saati 2 dolar karşılığında internete bağlanabilecek.

Küba’da kurulacak bağlantı noktalarında kullanıcılara belli bir hız sınırlaması uygulanacak. Altyapı kapasitesine göre, söz konusu bağlantı noktalarından 50 ila 100 kullanıcı eş zamanlı olarak faydalanabilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havana turu, Küba, Küba Haberleri, Küba Havana, Küba havana wifi, küba internet, Küba internet amerika, Küba internet haberleri, Küba internet kullanımı, Küba Turizm, Küba Turu, Küba wifi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları