Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba vizesi ABD’de sıkıntı yaratmıyor!

25 Ağustos, 2014 | 17:17

kuba-vizesi-nasil-alinir-küba-vizesi-istanbul-yetkili-ofisi-world-travel-service-wts

Son zamanlarda medyada çıkan va turistlerin merak ettiği bir konu olan Küba seyahati sırasında vizeye vurulan mührün ABD ve diğer ülkelerde sıkıntı çıkarmayacağı Dış İşleri Bakanlığı Konsolosluğu tarafından belirtildi.

Küba’ya Seyahat Eden Vatandaşlarımızın ABD’ye Seyahatlerinde Sıkıntı Yaşayıp Yaşamayacakları Hususu / ÖNEMLİ BİLGİ

T.C. Dışişleri Bakanlığı Konsolosluk İşleri Genel Müdürlüğü tarafından Birliğimize iletilen yazı aşağıda aynen aktarılmaktadır:

“Havana Büyükelçiliğimizden alınan bir yazıda, önceki dönemde Küba’ya giden yabancıların pasaportlarına giriş-çıkış mührü vurulmazken  (mühür ayrı bir kağıda vurulmaktaydı),artık ülkeye giriş-çıkış yapan herkesin pasaportuna mühür vurulmaya başlandığı,bu  yeni uygulama sebebiyle bazı vatandaşlarımızın endişelenerek,pasaportlarına Küba’da vurulan giriş-çıkış mührünün, ABD’ye seyahatlerine engel olup olmayacağı konusunda Büyükelçiliğimizden bilgi talebinde bulundukları belirtmekte,ABD vatandaşları dışındaki ülkelerin vatandaşlarının Küba’ya seyahatlerinin,ABD’ye seyahat konusunda herhangi bir sıkıntı yaratmadığı bilinmekle birlikte,durumun Büyükelçiliğimizce Havana’daki ABD Büyükelçiliğine (US Interest Section) ihtiyaten sorularak,Küba’ya seyahat eden ve pasaportlarında bunu gösteren mühür olan üçüncü ülke vatandaşlarının ABD’yi seyahatlerinde herhangi bir sıkıntı olmadığı/olmayacağı hususunun teyit edildiği bildirilmektedir.”

küba-vizesi-istanbul-yetkili-servisi-world-travel-service-taksim-wts-cuba-vize-cuba-vize

Küba Vizesi, İstanbul Yetkili Ofisi İçin Tıklayınız!

Küba Vizesi Başvuru Formu İçin Tıklayınız!

Kurban Bayramında Küba Turlarında Trinitad’ta Salsa Yapıp,Havana’da Puro İçmek İçin Tıklayınız!

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, abd küba vizesi sorunu, amerika küba vizesi, amerika vize sorunu küba, Etiketler: abd, Küba, Küba vize, küba vize başvuru formu, küba vize istanbul, küba vize sorunu, Küba vizesi, küba vizesi ab, küba vizesi amerika, küba vizesi istanbul, küba vizesi istanbul yetkili ofisi, küba vizesi sorunu, küba vizesi sorunu abd, küba vizesi wts, Vize, vize küba, World Travel Service, world travel service küba vize, world travel service vize küba, WTS, wts küba vize,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları