Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba turlarında dev promosyon

07 Haziran, 2012 | 17:05

Küba turlarında dev promosyon/Turizm Haberleri

Dünyaca ünlü tur operatörü World Travel Service(WTS),dev bir Küba promosyonu hazırladı.

2010 Dünya Kupası Resmi Tur operatörü WTS’nin Küba promosyonuna göre, Haziran ayı boyunca Küba seyahati için rezervasyon yaptıran herkese, Yunanistan’ın Kos adasında 2 gece konaklama hediye ediliyor.

Küba promosyonu: Kos Adası Bedava

Haziran ayı boyunca Küba’ya rezervasyon yaptıran herkes, Eylül ayında 2 gece bedava Kos adası konaklamasına sahip olacak. Şirketten alınan bilgiye göre,18-27 Ekim 2012 tarihindeki Havana ve Varadero’yu kapsayan Küba turuna katılmak ve Haziran ayı promosyonundan faydalanmak isteyenler bir hayli fazla. Şirket dev promosyona büyük talep olduğunu belirtti.

Küba için yılın her dönemi grup ve münferit tur programları hazırlayan WTS, Ekim ayı için gerçekleştirdikleri seyahat programına katılmak isteyenlere Haziran ayı içinde rezervasyon yaptırmalarını öneriyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2010 Dünya Kupası, Bedava Kos, Dev promosyon, Havana, Havana turu, Kos, Kos Adası, Kos Adası Bedava, Kos adası konaklama, Kos Adası Turu, Küba, Küba promosyon, Küba promosyonu, Küba Turları, Küba turları Promosyon, Küba Turu, promosyon, Tur, tur programları, Varadero, Varadero turu, World Travel Service, WTS,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları