Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba turlarında bulunmaz promosyon

09 Temmuz, 2010 | 11:56

Küba turlarına gösterilen yoğun ilgi ile seyahat acenteleri de promosyonlarını ilan etmeye başladı.

Uygun fiyatlarla Küba‘yı ziyaret etmek isteyen tatilciler, seyahat acentelerinin promosyonlarından yararlanma fırsatı bulabilirler.

Küba uzak bir destinasyon olduğundan, fiyatlarda en önemli etken uçaklar. Erken yapılan rezervasyonlar ile uçaklarda uygun fiyatlara yer bulunabilir. Turizm şirketlerinden alınan bilgiye göre bu yıl özellikle balayı çiftleri Küba Balayı turlarına yoğun ilgi gösteriliyor.

World Travel Service seyahat acentesi, balayı çiftlerine özel Küba Balayı Erken Rezervesyon ile promosyonlu fiyatları teklifleri dikkat çekiyor.

Küba turu promosyonlu fiyatlar için acele edin

Promosyona göre, 14-20 Kasım arası Küba turuna katılmak isteyenler, 9 Temmuz 2016 tarihine kadar kayıt yaptırırsa, kişi başı indirimler sağlanıyor.

Aynı zamanda, Küba Büyükelçiliği tarafından İstanbul’da Küba vizesi vermekle yetkili ofis olan World Travel Service seyahat acentesi, promosyonlu fiyatlarına kredi kartlarına istenildiği kadar taksit imkanı da sunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Küba, Küba Adası Balayı, Küba Balayı Turları, Küba Gezisi, Küba seyahati, Küba Turları, Küba turları Promosyon, Küba turlarında Promosyon, Küba Ucuz Turları, Kurban Bayramı Küba Turu, Promosyonlu Küba turları, Ucuz Küba, World Travel Service,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları