Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba turları 2011 ‘in yıldızı oldu

11 Haziran, 2011 | 14:25

Küba turları 2011 yılının en çok tercih edilen tatili oldu. Tur şirketleri 2011 yılının yıldızı olarak Küba ‘yı gösteriyor.

Küba turlarına 2011 yılında büyük bir ilgi olduğunu söyleyen tur şirketleri, diğer tercih edilen destinasyonları da Koh Samui, Phuket, Dominik Cumhuriyeti, Brezilya, Maldivler, İspanya ve Yunan adaları şeklinde sıralıyorlar.

Turistlerin genellikle tropik iklime sahip olan yerleri tercih ettiğini belirten tur şirketleri, deniz, kum, güneş tatilinin yanı sıra kültür ve eğlence turlarınında son yıllarda büyük talep gördüğünü belirtiyor.

Tur şirketlerinden alınan bilgiye göre, Küba uzun yıllardır popülaritesini koruyan bir destinasyon.

Kültür, sağlık, eğlence, dalış gibi birçok turizm çeşidini içinde barındıran Küba 2011 ‘in yıldızı oluken, gelecek yıllarında gözdesi durumunda…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Brezilya, Dominik Cumhuriyeti, İspanya, Koh Samui, Küba, Küba Turları, Küba turları 2011, Küba turları rezervasyon, Küba Turu, Maldivler, Phuket, Yunan Adaları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları