Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba turist sayısında patlama yaşıyor!

16 Ekim, 2015 | 07:21

küba turist ABD ile normalleşme sürecine giren ilişkiler sonrası Karayipler’in ada ülkesi Küba, turist sayısında patlama yaşıyor.

Amerika ile olan normalleşme süreci, yeniden başlayan uçak ve gemi seferleri… Küba son yılların en hareketli turizm sezonunu geçiriyor. Yılın ilk sekiz ayında Küba’ya gelen yabancı ziyaretçi sayısının yüzde 17,2 artarak 2,4 milyon kişiyi ulaştığı ifade ediliyor.

Kasım-Ocak aylarının Küba otellerin doluluk oranlarındaki artışın en fazla olduğu dönem olduğunu hesaba katarsak yıl sonuna kadar ülkedeki ziyaretçi sayında rekor yaşanabilir. Bu arada Küba’da bir çok otelin restorasyon çalışmasına başladığı ve internet erişimini de iyileştirmeye çalıştırıdıkları biliniyor.

Küba Turları ve Küba Gezi Rehberi Video;

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Küba, Küba ABD, Küba Amerika, Küba otel, Küba Otelleri, Küba Turist, Küba turist sayısı, Küba Turizm, Küba Turları,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları