Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba turist sayısında patlama yaşıyor!

16 Ekim, 2015 | 07:21

küba turist ABD ile normalleşme sürecine giren ilişkiler sonrası Karayipler’in ada ülkesi Küba, turist sayısında patlama yaşıyor.

Amerika ile olan normalleşme süreci, yeniden başlayan uçak ve gemi seferleri… Küba son yılların en hareketli turizm sezonunu geçiriyor. Yılın ilk sekiz ayında Küba’ya gelen yabancı ziyaretçi sayısının yüzde 17,2 artarak 2,4 milyon kişiyi ulaştığı ifade ediliyor.

Kasım-Ocak aylarının Küba otellerin doluluk oranlarındaki artışın en fazla olduğu dönem olduğunu hesaba katarsak yıl sonuna kadar ülkedeki ziyaretçi sayında rekor yaşanabilir. Bu arada Küba’da bir çok otelin restorasyon çalışmasına başladığı ve internet erişimini de iyileştirmeye çalıştırıdıkları biliniyor.

Küba Turları ve Küba Gezi Rehberi Video;

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Küba, Küba ABD, Küba Amerika, Küba otel, Küba Otelleri, Küba Turist, Küba turist sayısı, Küba Turizm, Küba Turları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları