Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Küba tam anlamıyla harika bir yer”

03 Nisan, 2015 | 08:20

Hayalini kurduğu Küba turuna geçtiğimiz günlerde çıkan Tarkan, tatil sonrası yaptığı açıklamada, seyahatinin çok güzel geçtiğini ve Küba’nın tam anlamıyla harika bir yer olduğunu söyledi.

Ünlü şarkıcı Tarkan, geçtiğimiz günlerde Karayipler’in ada ülkesi Küba‘da tatil yapma fırsatı buldu. Ünlü şarkıcı Küba’nın başkent Havana’da yaklaşık 2 hafta kaldı ve sanat galerilerini gezdi. Tatili boyunca yeni albümü için hazırlıklarını da sürdüren Tarkan, Küba’nın muhteşem atmosferinden şarkıları için ilham aldı.

Küba Turu sonrası açıklamalarda bulunan Tarkan, Küba seyahatinin çok güzel geçtiğini belirtti. Milliyet’ten Mesut Yılmaz’ın haberine göre, Gezmeyi çok seven birisi olduğunu söyleyen Megastar, “Uzun bir süredir aklımda var olan bir seyahatti. Umarım sizde bir gün gitme fırsatı bulursunuz. Tam anlamıyla harika bir yerdi” ifadelerini kullandı.

İşte muhteşem Küba videosu

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Küba, Küba Havana, Küba Turu, Megastar Tarkan, Tarkan, Tarkan Haberleri, Tarkan instagram, Tarkan Kimdir, Tarkan Konserleri, Tarkan küba, Tarkan küba turu, Tarkan Şarkıları, Tarkan twitter,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları