Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba, Sualtı Fotoğraf Dünya Şampiyonası’na ev sahipliği yapıyor

25 Mart, 2013 | 12:43

Küba, Sualtı Fotoğraf Dünya Şampiyonası'na ev sahipliği yapıyor Küba, Sualtı Fotoğraf Dünya Şampiyonası’na ev sahipliği yapıyor.

2 yılda bir organize edilen Sualtı Fotoğraf Dünya Şampiyonası bu yıl 8-14 Nisan tarihleri arasında Küba’da gerçekleşecek.

Yaklaşık 20 ülkenin katılımı beklenen şampiyonaya dünyada sualtı fotoğrafçılığı alanında adından çok söz ettiren isimler de katılacak.

Milliyet’in haberine göre,2011′de Türkiye’de yapılan Sualtı Fotoğraf Dünya Şampiyonası’nda Orhan Aytür /Asım Dumlu ikilisi birinci olmuş, Geniş Açı kategorisinde ise Kerim Sabuncuoğlu / Birkan Babakol ikilisi gümüş madalya almıştı.

Bu yıl Küba’da yapılacak Dünya Şampiyonasında, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu’nun organize ettiği Türkiye Şampiyonalarında İki yıllık zorlu mücadelelerin ardından en yüksek Milli Takım puanını toplayan Kerim Sabuncuoğlu / Birkan Babakol ve Cem Gazivekili / Ömer Akman ikilisi ülkemizi temsil edecek. Milli Takım kaptanlığını ise Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Sualtı Görüntüleme Kurulu Başkanı ve CMAS Görüntüleme Kurulu üyesi Soner Yarkın üstlenecek.

Beş farklı kategoride yapılacak yarışmalarda her kategoride finale kalan en iyi 10 fotoğraf, 7 farklı ülkeden belirlenen jüri üyeleri tarafından halkın içinde puanlanacak.

Küba’ya turist akını

Farklı kültürü ve adeta 1950 lerde durmuş bir hayatın sürdürüldüğü,birçok kişinin görmeyi istediği ülkelerin başında gelen Küba, Dünya Şampiyonasına katılan katılımcıların unutulmaz anılarla ve dostluklarla ülkelerine döneceği bir şampiyona düzenlemek için elinden geleni yapıyor. Sualtı Fotoğraf Dünya Şampiyonası’nı Küba’da izlemek isteyen sualtı tutkunlarının Küba’ya akın edeceği düşünülüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Küba, Küba dalış, Küba dalış turları, Küba Haberleri, Küba Seyahat, Küba Sualtı fotoğraf, Küba Sualtı Fotoğraf Dünya Şampiyonası, Küba Turları, Sualtı fotoğraf, Sualtı fotoğraf dünya şampiyonası, Sualtı fotoğraf Küba,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları