Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba’da sosyalistlere özel parfüm

26 Eylül, 2014 | 08:20

küba-parfum Küba’da bulunan bir doğal ürünler üreticisi, dünyadaki sosyalizm hareketi yanlıları için parfüm çıkaracak.

Küba’da faaliyet gösteren Labiofam firması, Küba devrim liderlerinden Ernesto Che Guevara ve Venezuela eski devlet başkanı Hugo Chavez anısına özel parfüm üretecek.

NationalTürk’ün Associated Press’e dayandırdığı haberinde, Küba’nın en büyük doğal ürünler üretici firması dünyadaki sosyalistler için parfüm çıkaracak. Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Labiofam Başkan Yardımcısı İzbel Gonzalez, “Parfümün çekici bir kokusu olacak, ancak adının da büyük önemi var” dedi.

Küba devriminin liderlerinden Ernesto Che Guevara’nın adını taşıyan “Ernesto”adlı parfümde ahşap ve narenciye unsurları yer alacak. Ayrıca daha hafif koku tercih edenler için eski Venezuela lideri Hugo Chavez’in onuruna “Hugo” isminde bir parfüm daha üretildi.

Fidel ve Raul Castro’nun yeğeni olan Labiofarm şirketi müdürü biyokimyacı Mario Valdez, parfüm kokuları oluşturulurken Guevara ve Chavez ailesi sözcüleri ile istişare yapıldığını ifade ederek “Amacımız bu yüce insanlara hak ettiklerini vermek” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ernesto che guevara, Ernesto Che Guevara devrim, Ernesto Che Guevara parfüm, Hugo Chavez, Hugo Chavez parfüm, Küba, Küba Ernesto Che Guevara, Küba Haberleri, Küba parfüm, Küba sosyalizm, Labiofarm, Labiofarm küba, Labiofarm parfüm, Raul Castro, Raul Castro Küba, Venezuela, Venezuela Chavez,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları