Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba Sirki’nden Sömestr sürprizi

22 Ocak, 2014 | 14:58

kuba-sirki-somestr Sömestr tatili sürprizi, orijinal Küba Sirki 6-9 Şubat arasında TİM Show Center’da. Küba Sirki’nin en iyi numaraları tarihte ilk kez bu sıra dışı şovda bir araya geliyor.

18 Sanatçı, 7 Grup ve 14 farklı numarayla İstanbul’a ilk kez gelecek olan ekip 6-9 Şubat 2014’te sadece TİM Show Center’da çocuklarla buluşacak.

Bayanlar ve baylar, Küba hayal dünyasındaki unutulmaz yolculuğa hoş geldiniz…

“Krone”, “Probst” ve hatta “The Ringling Brothers” gibi sayısız ünlü sirk sanatçısının aslında Kübalı olduklarını biliyor musunuz?

İşte şimdi hayal kurmaya başlayabilir, “Orijinal Küba Sirki”nin büyüleyici dünyasına girebilirsiniz!

Kübalı sanatçıların hava numaralarında sergiledikleri nefes kesici koreografiye, sıra dışı palyaçolara, tek tekerlek üzerinde yapılan parmak ısırtan akrobatik gösterilere, ateş, kılıç ve dans sahnelerine hayran kalacaksınız!

Şovun en dikkat çekici bölümlerinden birisi “Trio de contorción”. 3 egzotik güzel yılan kadının lastiği andıran vücutlarıyla sergiledikleri numaralar onlara 2011 Havana Uluslararası Sirk Festivali’nde topluluğa birincilik ödülünü kazandırmış.

2010’da Havana Joven Caz Festivali ödülünü kazanan, göz alıcı “Aire Concierto” orkestrasının Latin ritimlerinin canlı olarak eşlik ettiği bu rengarenk sahnelerin tadını çıkartabilir, çekiciliği ve mizah duygusuyla her yaştan seyirciye ilham veren Küba büyüsünü hissedebilirsiniz!

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aire Concierto, Havana, Havana Uluslararası Sirk Festivali, Küba Sirki, Küba Sirki gösteri, Küba Sirki istanbul, Küba Sirki sömestr, sömestr ne zaman, Sömestr tatili, Sömestr tatili etkinlik, sömestr tatili küba, TİM Show Center, Uluslararası Sirk Festivali,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları