Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba seyahati artık daha kolay

22 Ocak, 2015 | 08:57

Amerika ile Küba’nın normalleşme sürecine girmesi en çok ABD vatandaşlarına yaradı. ABD yönetimi, kendi vatandaşlarının Küba’ya yapacakları seyahatleri kolaylaştırıyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nin 50 yılı aşkın süredir ambargo uyguladığı Küba ile, ilişkileri normalleştirme kararı alması ABD vatandaşlarının Küba seyahatlerini kolaylaştırıyor.

ABD vatandaşları, bugüne kadar ancak özel izinle gidebildikleri Küba’ya bundan böyle aralarında akademik, kültürel ve dinsel sebeplerin de bulunduğu 12 nedeni gerekçe göstererek seyahat edebilecekler. Ancak turistik ziyaretlere yasak hala sürüyor.

ABD vatandaşları, Küba turu dönüşü yanlarında, 100 dolarını alkol ve tütün ürünlerinin oluşturduğu 4 bin dolara kadar değere sahip eşya getirebilecek. Havayolu şirketleri ve tur operatörleri ise herhangi bir izin gerekmeksizin Küba’ya uçabilecek.

Devrimi, Küba purosu, Fidel Castro ve Che Guevara ile tanınan Küba video görüntüleri

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD vatandaşları, ABD vatandaşları küba, Amerika, Amerika Birleşik Devletleri, Amerika haberleri, Amerika Küba, Amerika Küba Ambargosu, che video, Fidel Castro Video, Küba, küba adası video, Küba Amerika ilişkileri, Küba Haberleri, Küba Havana, Küba puro, küba purosu video, Küba Seyahat, Küba tatili, Küba Turu, küba videdo, Küba vize, Küba vizesi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları