Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba Sağlık Turizmi Taleplerinde Patlama

12 Ekim, 2016 | 07:00
Küba sağlık turizmi taleplerinde patlama

Küba sağlık turizmi taleplerinde patlama

Kanser tedavisi için umut arayanlar, sağlık sistemi ile dünyaya örnek olan Küba’ya gidebilmek için sıraya girdi.

Son yıllarda kanser tedavisi çalışmalarıyla dikkat çeken ve bu konuda oldukça mesafe kateden Küba‘ya, Türkiye’den tedavi için başvuranların sayısı artıyor.

Tedavi için Küba sağlık turları kapsamında acentelere başvuran kişi sayısının her geçen gün arttığı belirtiliyor. Ancak Küba’nın Ankara Büyükelçisi Alberto Gonzalez Casals’ın bu konuda çok önemli bir açıklaması var.

Küba Büyükelçisi uyardı

Öte yandan Küba Ankara Büyükelçisi Alberto Gonzalez Casals, Türkiye’deki vatandaşları uyarılarda bulundu. Hiçbir seyahat acentasına Küba’da sağlık turizmi amaçlı izin vermediklerini belirten büyükelçi, “Küba’da tedavi girişimi sadece büyükelçiliğimiz üzerinden yapılabilir” dedi.

Alberto Gonzalez Casals, İki ülke arasındaki tedavi konularının Küba ve Türk kurumları arasındaki ikili anlaşmalar yoluyla yapılabileceğini bunun başka bir yolla başlatılma girişimlerinin sadece aldatmaca odluğunu da sözlerine ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Küba, Küba Kanser, Küba Turu,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları