Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba Sağlık Turizmi Taleplerinde Patlama

12 Ekim, 2016 | 07:00
Küba sağlık turizmi taleplerinde patlama

Küba sağlık turizmi taleplerinde patlama

Kanser tedavisi için umut arayanlar, sağlık sistemi ile dünyaya örnek olan Küba’ya gidebilmek için sıraya girdi.

Son yıllarda kanser tedavisi çalışmalarıyla dikkat çeken ve bu konuda oldukça mesafe kateden Küba‘ya, Türkiye’den tedavi için başvuranların sayısı artıyor.

Tedavi için Küba sağlık turları kapsamında acentelere başvuran kişi sayısının her geçen gün arttığı belirtiliyor. Ancak Küba’nın Ankara Büyükelçisi Alberto Gonzalez Casals’ın bu konuda çok önemli bir açıklaması var.

Küba Büyükelçisi uyardı

Öte yandan Küba Ankara Büyükelçisi Alberto Gonzalez Casals, Türkiye’deki vatandaşları uyarılarda bulundu. Hiçbir seyahat acentasına Küba’da sağlık turizmi amaçlı izin vermediklerini belirten büyükelçi, “Küba’da tedavi girişimi sadece büyükelçiliğimiz üzerinden yapılabilir” dedi.

Alberto Gonzalez Casals, İki ülke arasındaki tedavi konularının Küba ve Türk kurumları arasındaki ikili anlaşmalar yoluyla yapılabileceğini bunun başka bir yolla başlatılma girişimlerinin sadece aldatmaca odluğunu da sözlerine ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Küba, Küba Kanser, Küba Turu,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları