Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba sağlık turizminde ilerliyor

26 Nisan, 2011 | 09:52

Küba sağlık turizminde ilerliyor.

Kültür ve turistik geziler için tercih edilen Küba, şimdilerde sağlık turizmi açısından da tercih edilen bir ülke haline geldi. Ülke tıp eğitimi almak ve tedavi olmak için dünyanın bir yerinden kişiye ev sahipliği yapıyor.

Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü sekreteri Taleb Rifai, Küba’nın tabiata zarar vermeden sunduğu turizm seçeneklerini çeşitlendirebilmesi ile ilgili yaptığı konuşmada “Küba doğru yolda ve daha fazlasına da hazır olmalı” diye konuştu.

Rifai özellikle Eski Havana’nın mimari ve kültürel mirasının korunmasında gösterilen başarıdan bahsederek, bununla Küba’nın yalnızca güneş ve kumsaldan ibaret olmadığının gösterildiğini söyledi. Rifai ayrıca Küba’nın güvenlik koşullarını ve misafirperliğinden bahsederek Küba ‘nın bu denli tercih edilme sebeplerini saydı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü, Havana, Küba, Küba Sağlık, Küba sağlık seyahat, Küba Sağlık turizmi, Küba Turizm, Kübada sağlık, Taleb Rifai,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları