Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba rüzgarı İstanbul’da esecek

13 Mayıs, 2014 | 16:06

Küba müziğini dünyaya tanıtan Afro-Cuban All Stars orkestrası, 16 Mayıs’ta İstanbul Kongre Merkezi’nde konser verecek.

Juan de Marcos Gonzalez liderliğindeki Afro-Cuban All Stars orkestrası, Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri kapsamında İstanbul’da sahne almaya hazırlanıyor. Grup, 16 Mayıs’ta İstanbul Kongre Merkezi’nde sanatseverler ile buluşacak.

Bolero, chachacha, salsa, son montuno, timba, guajira, danzon, rumba ve abakua gibi farklı tarz müzikleri ile Küba‘nın dünyaya açılan kapısı olan Afro-Cuban All Stars orkestrası, bu yıl 5’incisi düzenlenen Avea Sıra Dışı Konserleri kapsamında müzikseverlerle buluşacak.

“A toda Cuba le Gusta” albümü ile 1998 yılında Grammy’e aday gösterilen grup, 16 Mayıs’ta İstanbul Kongre Merkezi’nde…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
A toda Cuba le Gusta, Afro-Cuban All Stars, Avea konser, Avea Sıra Dışı Müzik Konserleri, Bolero, chachacha, Cuban All Stars, danzon, guajira, İstanbul Kongre Merkezi, Juan de Marcos Gonzalez, Küba, Küba Haberleri, Küba Müziği, Küba orkestrası, rumba, salsa, son montuno, timba,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Frank
24 Temmuz, 2014

Great pictures .. And thank you for an inspiring story .. I am a buddhist and sadly and I was clueless on how devoted some people are Till now that is .. Haha I think it’s time I reflect on my religion hah !

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Temmuz 24th, 2014 at 10:30 Frank mention something about this post....
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları