Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba’nın renkli yaşamı İstanbul’da

10 Haziran, 2015 | 08:18

Kübalı ünlü ressam Andy Cano’nun Küba’daki günlük yaşamı anlatan tablolardan oluşan resim sergisi İstanbul’da açıldı.

2010 yılından beri Türkiye’de yaşayan Kübalı ressam ve müzisyen Andy Cano, Küba‘nın günlük hayatını anlatan tablolardan oluşan kişisel resim sergisini Göztepe Venüs Sanat Galerisi’nde açtı.

Açılışa katılan Andy Cano, çok özlediği Küba’yı tablolarına aktardığını belirterek Türklerin eğlenceli ve neşeli olmaları bakımından Kübalılara çok benzediğini söyledi.

İstanbul’da daha fazla kişisel sergi açmak istediğini söyleyen sanatçı, yaz sonunda yeni sergilerinin de olacağı müjdesini verdi.

Tablolarda tema olarak Küba Karnavalarını, eski Amerikan arabalarını kısacası Küba’da günlük hayatta karşınıza çıkan şeyleri konu alan başarılı ressam, eserlerinde canlı renkleri kullanmayı tercih etmiş.

Küba’daki anılarından yola çıkarak resimlerini yapan sanatçının, Venüs Sanat Galerisi’ndeki sergisinde 30 eser yer alıyor. Sergi, 19 Haziran’a kadar ziyaret edilebilecek (AA).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Andy Cano, Andy Cano kimdir, Andy Cano küba, Andy Cano küba sergisi, Göztepe Venüs Sanat Galerisi, Küba, küba arabaları, Küba Havana, Küba resim sergisi, Küba Resimleri, Küba sanat, küba sergisi,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları