Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba’nın renkli yaşamı İstanbul’da

10 Haziran, 2015 | 08:18

Kübalı ünlü ressam Andy Cano’nun Küba’daki günlük yaşamı anlatan tablolardan oluşan resim sergisi İstanbul’da açıldı.

2010 yılından beri Türkiye’de yaşayan Kübalı ressam ve müzisyen Andy Cano, Küba‘nın günlük hayatını anlatan tablolardan oluşan kişisel resim sergisini Göztepe Venüs Sanat Galerisi’nde açtı.

Açılışa katılan Andy Cano, çok özlediği Küba’yı tablolarına aktardığını belirterek Türklerin eğlenceli ve neşeli olmaları bakımından Kübalılara çok benzediğini söyledi.

İstanbul’da daha fazla kişisel sergi açmak istediğini söyleyen sanatçı, yaz sonunda yeni sergilerinin de olacağı müjdesini verdi.

Tablolarda tema olarak Küba Karnavalarını, eski Amerikan arabalarını kısacası Küba’da günlük hayatta karşınıza çıkan şeyleri konu alan başarılı ressam, eserlerinde canlı renkleri kullanmayı tercih etmiş.

Küba’daki anılarından yola çıkarak resimlerini yapan sanatçının, Venüs Sanat Galerisi’ndeki sergisinde 30 eser yer alıyor. Sergi, 19 Haziran’a kadar ziyaret edilebilecek (AA).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Andy Cano, Andy Cano kimdir, Andy Cano küba, Andy Cano küba sergisi, Göztepe Venüs Sanat Galerisi, Küba, küba arabaları, Küba Havana, Küba resim sergisi, Küba Resimleri, Küba sanat, küba sergisi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları