Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba müziğinin efsaneleri yeniden Türkiye’de

23 Haziran, 2015 | 15:44

Buena Vista Social Club konser Küba müziğinin efsane grubu Buena Vista Social Club, İstanbul ve Bodrum’da verecekleri konserler için yeniden Türkiye’ye geliyor.

Buena Vista Social Club, yoğun ilgi üzerine konser vermek için yeniden Türkiye’ye geliyor. Buena Vista Social Club, ilk konserini İstanbul’da verdikten sonra Bodrum’un 3 bin 500 yıllık Antik Tiyatrosu’nda müzik severlerle buluşacak.

Grammy ödüllü Grup, Capital Radio Türkiye ve Radyo Voyage sponsorluğunda 26 Haziran Cuma akşamı İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde ve 27 Haziran Cumartesi akşamı Bodrum Antik Tiyatro’da dinleyicilere Küba esintileri sunacak.

Tüm dünya üzerinde “Kovboy Şapkalı Gitarist” adıyla anınan Eliades Ochoa’yı da kadrosuna katan grup, izleyenlere iki muhteşem müzik ziyafeti sunacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Buena Vista Social Club, Buena Vista Social Club bodrum, Buena Vista Social Club istanbul, Buena Vista Social Club konser, Buena Vista Social Club küba, Capital Radio, İstanbul Harbiye Cemil Topuzlu, Kovboy Şapkalı Gitarist, Küba, Küba Müzikleri, Radyo Voyage,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları