Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kübalı şarkıcı Silvio Rodriguez Şili ‘ye gidiyor

28 Temmuz, 2012 | 11:04

Kübalı şarkıcı Silvio Rodriguez önümüzdeki aralık ayında Şili’ yi ziyaret edecek.

Kübalı şarkıcı Silvio Rodriguez ‘ in aralık ayında Şili’ ye gideceği öğrenildi. Silvio Rodriguez Şili Komünist Parti’ nin 100. yıl kutlamaları için ülkeyi ziyaret edecek.

8 Aralık 2012 tarihinde yapılacak olan 100. yıl kutlamalarının Ulusal Stadyum’ da yapılması planlanıyor. Luis Emilio Recabarren tarafından 4 Haziran 1912 tarihinde kurulan Şili Komünist Partı’ nin 100. yıl kutlamaları için bütün ülkede hazırlıklar şimdiden başlamış durumda. Küba müziğinin en önemli isimlerinden olan Silvio Rodriguez  bu törenlerde yer alacak isimler arasında.

Kübalı şarkıcı Silvio Rodriguez ‘ in de katılacağı 100. yıl kutlamaları için bekleyiş sürüyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Küba, Küba Müziği, Kübalı şarkıcı Silvio Rodriguez, Kübalı Silvio Rodriguez, Şili, Şili Komünist Partisi, Şili seyahat, Silvio Rodriguez, Silvio Rodriguez Şili,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları