Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba’da Latin Amerika Film Festivali başladı

04 Aralık, 2012 | 10:00

Bu yıl 34.’sü düzenlenen Latin Amerika Film Festivali 4 Aralık’ta başladı.

Havana Film Festivali Festivali 14 Aralık’a kadar sürecek.Festival ilk defa 3 Aralık 1979 tarihinde gerçekleştirilmişti. Küba’nın başkenti Havana’da düzenlenen Film Festivali, 46 ülkeden yüzlerce filmle 4 Aralık’ta kapılarını açtı.

Latin Amerika Film Festivali diye de bilinen Havana Film Festivali’ne her yıl özellikle Arjantin, Brezilya, Şili, Meksika gibi ülkelerden büyük katılım yaşanıyor.

Jorge Luis Sánchez tarafından yapılan “Irremediablemente Juntos”,Jorge Perugorría tarafından yapılan “Se Vende” ve Daniel Díaz Torres tarafından yapılan “La película de Ana” filmleri bu yıl Küba kurgu ödülü için yarışan üç uzun metrajlı filmlerden.

Yarışmaya katılan 20 kısa kısa filmden Küba filmleri ise şöyle;
Yoel Infante tarafından “Lavadora”

Miguel Angel Moulet tarafından “Los anfitriones”

Sebastian Milo tarafından “Camionero”.

NationalTurk

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arjantin, Brezilya, Camionero, Film Festivali, Havana, Havana Film Festivali, Havana Film Festivali başladı, Havana Film Festivali Küba, Küba, Küba festival, Küba filmleri, Küba Haberleri, Küba Havana, Küba Latin Amerika Film Festivali, Latin Amerika film festivali, Lavadora, Los anfitriones, Meksika, Miguel Angel Moulet, Sebastian Milo, Şili, Yoel Infante,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları