Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba’nın ilk bilim kurgu filmi Avrupa’da görücüye çıktı

20 Mart, 2015 | 11:41

Ünlü yazar ve yönetmen Eduardo del Llano’nun yüzde yüz Küba yapımı ilk bilim kurgu filmi Avrupa’da görücüye çıktı.

Karayiplerin ada ülkesi Küba düşünüldüğünde akla son gelen şey kuşkusuz bilim kurgu. Ancak Kübalı yönetmen Eduardo del Llano bir ilke imza atarak yüzde yüz Küba yapımı ilk bilim kurgu filmi olan Omega 3’ü çekti.

Küba’daki ilk gösterimini geçtiğimiz Ağustos ayında yapan film, Avrupa’da da sinemaseverlerle buluştu. Omega 3, Portekiz’in Porto kentinde yapılan Fantasporto Film Festivali’nde gösterildi.

Avrupa gösteriminin ardından çeşitli festivallerde de gösterilecek filmin, müzikleri ise Arjantinli ünlü sanatçı Osvaldo Montes’e ait.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Eduardo del Llano, Eduardo del Llano kimdir, Eduardo del Llano küba, Fantasporto, Küba, küba bilim kurgu, Küba filmleri, Küba Haberleri, Omega 3, Omega 3 filmi, Omega 3 izle, Omega 3 küba, Omega 3 portekiz, Omega 3 porto,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları