Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba İlk Bilgisayar Fabrikasını Açtı / Teknoloji Haberleri

30 Aralık, 2016 | 09:32

Küba İlk Bilgisayar Fabrikasını Açtı / Teknoloji Haberleri

Teknoloji ile barışma yolunda emin adımlarla ilerleyen Küba, ülke tarihi için bir ilke daha imza atıyor / Küba İlk Bilgisayar Fabrikasını Açtı

Karayiplerin kendisi küçük fikirleri büyük ülkesi Küba, sağlık alanınındaki başarısını teknoloji ile perçinlemeye çalışıyor.

Daha çok tarıma ve turizme dayalı ekonomisiyle bilinen Küba, yakın bir zaman içerisinde bu durumu değiştirecek gibi. Küba’nın ilk bilgisayar fabrikası geçtiğimiz günlerde açılışını yaptı.

Şimdilik yılda sadece 120.000 cihaz üretebilme olanaklarına sahip fabrikada teknolojinin ve eğitimin büyük bir kısmını Çinli elektronik devi Haier üstleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bilgisayar, Küba,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları