Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba İlk Bilgisayar Fabrikasını Açtı / Teknoloji Haberleri

30 Aralık, 2016 | 09:32

Küba İlk Bilgisayar Fabrikasını Açtı / Teknoloji Haberleri

Teknoloji ile barışma yolunda emin adımlarla ilerleyen Küba, ülke tarihi için bir ilke daha imza atıyor / Küba İlk Bilgisayar Fabrikasını Açtı

Karayiplerin kendisi küçük fikirleri büyük ülkesi Küba, sağlık alanınındaki başarısını teknoloji ile perçinlemeye çalışıyor.

Daha çok tarıma ve turizme dayalı ekonomisiyle bilinen Küba, yakın bir zaman içerisinde bu durumu değiştirecek gibi. Küba’nın ilk bilgisayar fabrikası geçtiğimiz günlerde açılışını yaptı.

Şimdilik yılda sadece 120.000 cihaz üretebilme olanaklarına sahip fabrikada teknolojinin ve eğitimin büyük bir kısmını Çinli elektronik devi Haier üstleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bilgisayar, Küba,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları