Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba’dan ikinci cami talebi

06 Şubat, 2015 | 18:41

Küba’ya cami tartışmaları sürerken Türkiye Diyanet Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tutkun, Santiago şehrine ikinci bir cami için girişimlerde bulunacaklarını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Latin Amerika turu kapsamında yapacağı Küba ziyareti öncesi ilginç gelişmeler yaşanıyor.

Türkiye Diyanet Vakfı Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tutkun, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile 8 Şubat’ta Küba’da olacaklarını hatırlatarak, Müslüman öğrencilerin fazlalığı ile dikkat çeken Santiago şehrine mütevazi bir cami yapılmasını talep edeceklerini söyledi.

Tutkun, Küba’ya ilk caminin yapımı için karar verildiğini hatırlatarak Santiago’da düşünülen ikinci caminin mescit tarzında olabilceğini de sözlerine ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan küba, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Küba, Küba cami, Küba Haberleri, Küba ikinci cami, Latin amerika turu, Mustafa Tutkun, Mustafa Tutkun küba, Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Diyanet Vakfı,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları