Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba fotoğrafları sergisi açıldı

25 Ekim, 2011 | 15:28

Cuban Cigar isimli Küba fotoğraflarına ait resim sergisi Cinnah Caddesi’nde bulunan Casa De Arte Galleira’da ziyarete sunuldu.

Küba fotoğraflarının sergilendiği Cuban Cihar isimli fotograf ve resim sergisi açılış kokteylinin ardından sanatseverlerle buluştu. Küba resimleri ve fotoğrafları sergisi 14 Kasım tarihinine kadar gezilebilecek.

Küba fotoğrafları ve resimleri sergisi Casa De Arte Galleria ’da açıldı. Serginin açılış kokteyline Küba Büyükelçisi Jorge Quesada,  Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kemal Fahir Genç ile davetliler katıldı.

Küba resimleri sergisinde dünyaca ünlü Küba Purosu ‘nun nasıl yapıldığını anlatan fabrika maketi de bulunuyor.  Resim sergisini gezen katılımcılara Küba purosunun ikram edildiği kokteylde, Devlet Opera ve Balesi sanatçıları mini bir konser verdi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
asa De Arte Galleira, Cuban Cigar, Küba, Küba Büyükelçisi Jorge Quesada, Küba Fotoğrafları, Küba fotoğrafları sergisi, Küba Purosu, Küba resim sergisi, Küba Resimleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları