Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba fotoğrafları sergisi açıldı

25 Ekim, 2011 | 15:28

Cuban Cigar isimli Küba fotoğraflarına ait resim sergisi Cinnah Caddesi’nde bulunan Casa De Arte Galleira’da ziyarete sunuldu.

Küba fotoğraflarının sergilendiği Cuban Cihar isimli fotograf ve resim sergisi açılış kokteylinin ardından sanatseverlerle buluştu. Küba resimleri ve fotoğrafları sergisi 14 Kasım tarihinine kadar gezilebilecek.

Küba fotoğrafları ve resimleri sergisi Casa De Arte Galleria ’da açıldı. Serginin açılış kokteyline Küba Büyükelçisi Jorge Quesada,  Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kemal Fahir Genç ile davetliler katıldı.

Küba resimleri sergisinde dünyaca ünlü Küba Purosu ‘nun nasıl yapıldığını anlatan fabrika maketi de bulunuyor.  Resim sergisini gezen katılımcılara Küba purosunun ikram edildiği kokteylde, Devlet Opera ve Balesi sanatçıları mini bir konser verdi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
asa De Arte Galleira, Cuban Cigar, Küba, Küba Büyükelçisi Jorge Quesada, Küba Fotoğrafları, Küba fotoğrafları sergisi, Küba Purosu, Küba resim sergisi, Küba Resimleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları