Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba fotoğrafları Bornova’da sergileniyor

07 Ocak, 2014 | 15:00

Küba Fotoğrafları

Ertuğrul Barka’nın Küba fotoğrafları ile oluşturduğu sergi Bornova Belediyesi’nin ev sahipliğinde Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi’nde açıldı…

Ertuğrul Barka’nın Küba’yı anlatan 60 eserinden oluşan ‘Kübatopya’ adlı fotoğraf sergisi Bornova Belediyesi Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi’nde sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

İlk kişisel sergisini açan Ertuğrul Barka’nın bu heyecanına Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır da ortak oldu. Desteği nedeniyle Bornova Belediyesi’ne teşekkür eden Ertuğrul Barka, “Başkan Sındır imkanlar ölçüsünde sanata ve sanatçıya destek oluyor. Herkese teşekkür ederim” dedi.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesini Başkan Sındır ile birlikte kesen Ertuğrul Barka, ziyaretçilere sergiyi gezdirerek fotoğrafları hakkında tek tek bilgi verdi. 10 Ocak’a kadar gezilebilecek olan serginin açılışından sonra bir de söyleşi gerçekleştirildi. Ertuğrul Barka ve Gazeteci Yazar Özer Akdemir, ‘Küba’yı anlamak’ isimli söyleşide, edindikleri izlenimleri ve deneyimleri doğrultusunda Küba’yı anlattı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bornova, Bornova Belediyesi, bornova küba sergisi, Ertuğrul Barka, ertuğrul barka küba fotoğrafları, fotoğraf, küba fotoğrafı, Küba Fotoğrafları, Küba fotoğrafları sergisi,

Turizm Yorumları

 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları