Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba fotoğrafları Bornova’da sergileniyor

07 Ocak, 2014 | 15:00

Küba Fotoğrafları

Ertuğrul Barka’nın Küba fotoğrafları ile oluşturduğu sergi Bornova Belediyesi’nin ev sahipliğinde Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi’nde açıldı…

Ertuğrul Barka’nın Küba’yı anlatan 60 eserinden oluşan ‘Kübatopya’ adlı fotoğraf sergisi Bornova Belediyesi Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi’nde sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

İlk kişisel sergisini açan Ertuğrul Barka’nın bu heyecanına Bornova Belediye Başkanı Prof. Dr. Kamil Okyay Sındır da ortak oldu. Desteği nedeniyle Bornova Belediyesi’ne teşekkür eden Ertuğrul Barka, “Başkan Sındır imkanlar ölçüsünde sanata ve sanatçıya destek oluyor. Herkese teşekkür ederim” dedi.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesini Başkan Sındır ile birlikte kesen Ertuğrul Barka, ziyaretçilere sergiyi gezdirerek fotoğrafları hakkında tek tek bilgi verdi. 10 Ocak’a kadar gezilebilecek olan serginin açılışından sonra bir de söyleşi gerçekleştirildi. Ertuğrul Barka ve Gazeteci Yazar Özer Akdemir, ‘Küba’yı anlamak’ isimli söyleşide, edindikleri izlenimleri ve deneyimleri doğrultusunda Küba’yı anlattı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bornova, Bornova Belediyesi, bornova küba sergisi, Ertuğrul Barka, ertuğrul barka küba fotoğrafları, fotoğraf, küba fotoğrafı, Küba Fotoğrafları, Küba fotoğrafları sergisi,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları