Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba devrimi bilgisayar oyunu oldu

29 Kasım, 2013 | 15:20

Gesta Final

Küba ve Latin Amerika’da oldukça popüler olan bir bilgisayar oyunu Küba bağımsızlık savaşını ve devrimini konu alıyor. Oyunda devrim liderleri Fidel Castro ve Ernesto Che Guevara kimliğine bürünmek de mümkün.

Küba‘da devrim yıllarını konu alan bilgisayar oyununda efsane liderlerinden biri olup, diktatör Batista’ya karşı savaş veriliyor. Küba devrim liderleri Fidel Castro ve Che Guevara bilgisayar oyununda ölümsüzleşti. Küba ve diğer Latin Amerika ülkelerinde yaygın olarak oynanmaya başlayan bilgisayar oyununa Küba devrimin liderlerinden biri olmak için Meksika’dan Granma yatıyla yola çıkan 82 isyancıdan biri olarak başlanıyor.

Gesta Final adlı oyunda Küba diktatörü Batista’ya karşı devrim gerçekleştirmeye çalışılıyor. Oyunda Küba devrim liderleri Fidel Castro ve Che Guevara veya adsız kahramanlardan biri olmak mümkün.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
che guevara, erneste che guevara, Fidel Castro, gesta final, gesta final oyunu, Küba, küba devrim oyunu, Küba Devrimi, Küba Haberleri, Latin Amerika,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları