Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba Devlet Sarayı’na hayran kaldı

18 Şubat, 2015 | 10:22

Latin Amerika Turu kapsamında geçtiğimiz günlerde Küba’ya giden Cumhurbaşkanı Erdoğan, başkent Havana’da bulunan Devlet Sarayına hayran kaldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Latin Amerika turunu tamamlayıp yurda döndü ancak ziyaretin yankıları hala devam ediyor.

Tur kapsamında Küba‘nın başkenti Havana’ya da giden Erdoğan, Küba Devlet Sarayı’nın kendisini büyülediğini söyledi. 900 hektar ormanın yok edildiği Ak Saray ile Küba Devlet Sarayı’nı karşılaştıran Erdoğan, “Görseydim bizimkini de böyle ağaçlandırırdım“ dedi.

Milliyet’ten Fikret Bila’nın haberine göre, Küba’daki sarayın kendisini adeta büyülediğini söyleyen Erdoğan, “Beton yığınının içine girmiyorsunuz mesela, muteşemdi. Yürürken duvarların arasından geçmiyorsunuz. Ağaçların, dalların, ormanların arasından geçiyorsunuz. Sanırım oraya harcanan rakam bizim Cumhurbaşkanlığı külliyesine harcanandan daha fazladır” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Havana, Havana Küba, Havana palace, Havana saray, Havana turu, Küba, Küba Devlet Sarayı, Küba Havana, Küba Turu, Latin Amerika, Latin amerika turu, Recep Tayyip Erdoğan, Tayyip Erdoğan, Tayyip Erdoğan ak saray, Tayyip Erdoğan Küba, Tayyip Erdoğan küba saray,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları