Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba çekim merkezi oluyor

10 Mayıs, 2016 | 08:06

Küba Amerika

ABD ile olan ilişkileri yumuşama sürecine giren Küba, başkan Obama’nın da ziyareti sonrası adeta çekim merkezi oldu.

ABD ve Küba arasındaki yakınlaşmalar, spordan müziğe, modadan sanata her alanda etkisini göstermeye başladı. Öyle ki; Küba’nın başkenti Havana dünyaca ünlü markaların defilelerine, gişe rekorları kıran filmlerin ve TV şovlarının setlerine ev sahipiği yapmaya başladı.

Fransız moda devinden Küba'da defile!

Geçtiğimiz günlerde ünlü modacı Karl Lagerfeld tasarımları ile Fransız moda devi Chanel’ın defilesine ev sahipliği yapan Karayiplerin ada ülkesi Küba, bu kez de ABD’li yıldızları ağırladı.

kim-kardashian-kuba

Ünlü rapçi Kanye West, TV yıldızı eşi Kim Kardashian ve onun ailesi başkent Havana’yı ziyaret etti. Pembe renkli üstü açık klasik bir Küba arabasıyla başkent Havana’nın devrim izlerini taşıayan sokaklarını gezen aile, ünlü Rom Müzesi’ne de uğramadan edemedi. Kim Kardashian, San Cristobal Paladar’daki akşam yemeğinde ve meşhur Küba purolaryla birçok selfie çekti.

vin-diesel-kuba

Küba, Aralık 2014’te ABD ile ilişkileri normalleşme sürecine girdiğinden bu yana onlarca Amerikalı ünlü tarafından ziyaret edildi. Geçtiğimiz Mart ayında başkan Barack Obama’nın ziyaretinin yanı sıra Hızlı ve Öfkeli serisinin son filmi de şu sıralar Küba’da çekiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havana, Hızlı ve Öfkeli, Hızlı ve Öfkeli küba, Kim Kardashian, Kim Kardashian instagram, Kim Kardashian Küba, Küba, Küba Havana, Küba Purosu, Küba Turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları