Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba Büyükelçisi Kapadokya’da

25 Ağustos, 2014 | 10:02

Küba

Küba Ankara Büyükelçisi Alberto Gonzales Casals, Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce’yi ziyaret etti. Büyükelçi, Eylül ayında Kapadokya’ya yeniden gelerek ‘Küba Uzak Değil – Atatürk Yeniden’ paneline katılacağını söyledi.

Kapadokya’da çeşitli gezi ve temaslarda bulunan Küba Ankara Büyükelçisi Alberto Gonzales Casals, Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce’yi de ziyaret etti. İsmet İnce konuğuna Kapadokya bölgesi ve Avanos ilçesi hakkında bilgiler verirken Casals’ı Avanos Belediyesi tarafından bu yıl 1. Si düzenlenecek olan Halk Şenliğine davet etti.

Alberto Gonzales Casals da, 05 Eylül 2014 tarihinde Kapadokya bölgesine yeniden geleceğini ve Halk Şenliği programında düzenlenecek olan “Küba Uzak Değil-Atatürk Yeniden” adlı panele katılacağını söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
alberto gonzales casals, Avanos, Avanos Belediyesi, avanos küba, ismet ince, Küba, küba avanos, Küba Haber, Küba Haberleri, küba uzak değil atatürk yeniden,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları