Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba Büyükelçisi Kapadokya’da

25 Ağustos, 2014 | 10:02

Küba

Küba Ankara Büyükelçisi Alberto Gonzales Casals, Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce’yi ziyaret etti. Büyükelçi, Eylül ayında Kapadokya’ya yeniden gelerek ‘Küba Uzak Değil – Atatürk Yeniden’ paneline katılacağını söyledi.

Kapadokya’da çeşitli gezi ve temaslarda bulunan Küba Ankara Büyükelçisi Alberto Gonzales Casals, Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce’yi de ziyaret etti. İsmet İnce konuğuna Kapadokya bölgesi ve Avanos ilçesi hakkında bilgiler verirken Casals’ı Avanos Belediyesi tarafından bu yıl 1. Si düzenlenecek olan Halk Şenliğine davet etti.

Alberto Gonzales Casals da, 05 Eylül 2014 tarihinde Kapadokya bölgesine yeniden geleceğini ve Halk Şenliği programında düzenlenecek olan “Küba Uzak Değil-Atatürk Yeniden” adlı panele katılacağını söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
alberto gonzales casals, Avanos, Avanos Belediyesi, avanos küba, ismet ince, Küba, küba avanos, Küba Haber, Küba Haberleri, küba uzak değil atatürk yeniden,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları