Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba efsanesi Buena Vista Social Club son kez Türkiye’de

02 Şubat, 2016 | 10:20

Küba efsanesi Buena Vista Social Club son kez Türkiye’de 2016 dünya turnesiyle sevenlerine elveda demeye hazırlanan efsane grup Buena Vista Social Club, son kez Türkiye’ye geliyor.

Küba denildiğinde akla gelenler arasında klasik arabalar, puro, devrim, Fidel ve Che’nin dışında bir de Buena Vista Social Club yer alır.

Dünya çapındaki kitleleri heyecanlandırmaya başladıktan 16 yıl sonra, 2014 yılında başladıkları veda turnelerine 2016 yılında da devam eden Buena Vista Social Club bir kez daha Türkiye’de sevenleriyle buluşacak.

Buena Vista Social Club, yoğun istek üzerine veda turu bitmeden, Omara Portuondo, Guajiro Mirabal, Barbarito Torres, Jesus “Aguaje” Ramos ile birlikte iki konser vermek üzere yeniden Türkiye’de. Buena Vista Social Club, NN Kültür Sanat organizasyonu ile gerçekleşecek konserler kapsamında 27 Mart’ta Volkswagen Arena ve 29 Mart’ta Ankara MEB Şura Salonu’nda hayranlarının karşısına çıkacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Buena Vista Social Club, Buena Vista Social Club ankara konser, Buena Vista Social Club istanbul, Buena Vista Social Club konser, Buena Vista Social Club küba, Küba, Küba Müziği,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları